Петриківна• 14 января 2024
Хтось робив лікування пролапсу лазером?
Два різних лікаря на одну і ту саму проблему пропонують разні способи дікування пролапсу (опущення стінок піхви) 1-2 ступеня.
Я, сама, схиляюсь до лазеру, бо майже нема реабілітації, немає анестезії. На відмінність від операції з анестезією та реабілітацію 1-2 місяця, де не можна навіть сидіти( про туалет стоячи я мовчу….
Хто робив, чи дієвим був лазер у вашому випадку?
Дякую за відповіді
Петриківна
• 14 января 2024
Ответ длягодовасик
Чому ви не хочете робити вправи?
Лікарки кажуть що не дієво вже, що це все марна трата часу
годовасик• 14 января 2024
Ответ дляПетриківна
Зрозуміла. Швидкого відновлення вам, щоб ви не обрали!
Петриківна
• 14 января 2024
Ответ длягодовасик
Дякую!
Пацаааааааан• 14 января 2024
Лазер гарантія ефективності півроку.
Мені при 1-2ст призначили конуси кегеля, гінеколог описав вправи.
Операції роблять зі стадії 3-4.
У вас якісь симптоми є?!
Операції роблять зі стадії 3-4.
У вас якісь симптоми є?!
Петриківна
• 14 января 2024
Ответ дляПацаааааааан
Лазер гарантія ефективності півроку.
Операції роблять зі стадії 3-4.
У вас якісь симптоми є?!
Операції роблять зі стадії 3-4.
У вас якісь симптоми є?!
Майже нема,дуже іноді повітря виходить «звідти» 🙈🙈🙈 і коли пʼю алкоголь бігаю часто по маленькому. Це все
Пацаааааааан• 14 января 2024
Ответ дляПетриківна
То у вас немає показів до операції. Кегеля. Можна як мені бо я геть не відчуваю м´язів. Гінеколог порадив саме конуси. Якщо без них то я можу не відчувати правильні м´язи, і зробити гірше.
Петриківна
• 15 января 2024
Ответ дляПацаааааааан
Такі підозри також є, бо нажаль лікарі часто хочуть просто заробити:( їду на консультацію до третього вже лікаря, щоб зрозуміти. Але про лазер цікаво дізнатись досвід.