Знаю бакси• 14 января 2024
Неврологія чи все таки серце?
Сьогодні цілий день відчуття,що ніби лезом ріже в області серця.Узі,ЕКГ та ехо робила 29.12 все було ок і зараз не зрозуміло що це.
Але відчуття дуже не приємні і звісно на фоні цього піднявся АТ.В кого було щось схоже?То все таки неврологія чи серце?
котопёс• 14 января 2024
біль сердечний без перерв, він незмінний від положення тіла, це більш схоже на тиск, аніж на лезо.
у Вас, ймовірно, неврологія.
Ви за цілий день на лезах не спробували нічого зі знеболювальних? ну то випийте ібупрофен/діклофенак і полежте на спині на підлозі.
у Вас, ймовірно, неврологія.
Залетна Я тут• 14 января 2024
2 місяці щодня боліло серце, кардіограма і узд ок. Лікар сказала, що від хребта віддає в серце. Чекаю мрт хребта, щоб краще розібратися, що там
Знаю бакси
• 14 января 2024
Ответ дляvitamin-bd22
це остеохондроз
Ну він в мене є давно,але такого раніше не було
_Alekssandra_• 14 января 2024
А со спиной/шеей проблем нет?
Я была уверена, что у меня сердце болит, вдохнуть не могла, пару раз были прям приступы, но не обследовалась.
А потом схватило спину сильно. Оказались протрузии и они давали такой ’эффект’.
Знаю бакси
• 14 января 2024
Ответ для_Alekssandra_
А со спиной/шеей проблем нет?
Так є остеохондроз і з шиєю також проблеми з хребцями ,ходжу в воротнику шанса
Бавовна• 14 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Если при вдохе сильнее, то неврология. Особенно если ощущения, что как что-то зацепилось за булавку и сейчас при вдохе порвется.
Томатико• 14 января 2024
а який вік?
якщо 29 грудня у вас все було по серцю ок, то це точно не воно))
Инфотуфелька• 14 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
невралгія,пітна вийшли на мороз,от і вся історія хвороби
Українська зірочка• 14 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Понервничали?
Знаю бакси
• 14 января 2024
Ответ дляТоматико
а який вік?
35 мала проблеми з тиском зараз все +- нормально
Регулярно обстежуюсь (навіть забагато)
Пез Году Неделя• 14 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Ну от і відповідь. Шия...
Знаю бакси
• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
Ні при вдосі не сильніше, однотонно,але такі відчуття вперше і дуже не приємні.Вже і змінювала положення,а воно і так періодично поколює (
Томатико• 14 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Регулярно обстежуюсь (навіть забагато)
молода ще) а фіз активність є, харчування +\- в нормі, сон? якось 35 зарано для такого букету
Знаю бакси
• 14 января 2024
Ответ дляТоматико
Такий стан у мене вже майже 2 роки,кардіолог каже,що на нервовій системі у мене підвищення тиску.Остеохондроз давно,воротник ношу вже десь 4 місяці і від тоді стало краще +-.Але до цього такого на серці не відчувала(
Фіз активність на 0
Томатико• 14 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Фіз активність на 0
вам тре змінювати спосіб життя...
КликОЛЬКА• 14 января 2024
Ответ дляТоматико
вам тре змінювати спосіб життя...
У мене те ж саме,шо у автора. Як саме треба змінювати спосіб життя, підкажіть будь ласка
vitamin-bd22• 14 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
загострення ! сходіть до сімейного, попросіть виписати направлення до фізіотерапевта
Томатико• 14 января 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
сон по 8 год на добу, уникати стресів, фізична активність - побутова та спортивна, більш-менш раціональне харчування...
КликОЛЬКА• 15 января 2024
Ответ дляТоматико
А як,яким спортом займатися,якщо все болить дуже,і шия,і спина? Навіть зарядку якщо починаю робити,то одразу загострення,у вухах та голові шумить,шия спазмується і голова болить без перестану.. і що робити?
Томатико• 15 января 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
а вам скільки років? по опису десь за 70...
я не знаю що саме вам підійде, вам до спеціаліста, але 100% що за відсутності фіз активності ваш стан погіршуватиметься.. може зверніться до кінезіотерапевта
ХаДиДиШь• 15 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Фіз активність на 0
Підкажіть, будь ласка, як ви підбирали комірець і як його носити
котопёс• 15 января 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
йти на лфк, там реабілітолог покаже щоб без спазмів