А вот недавно• 15 января 2024
Як Перекинути гривні з привата на польську карточку
Дівчата потрібно перекинути гривні з привата на польську карточку. Як це зробити?
Крию матом страшно• 15 января 2024
Загуглила. Так, я не гуглила, як вигідніше, але багато варіантів є. Навіть покроково, як і з яких банків.
А вот недавно
• 15 января 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Ви хочете їх зняти?
Ні мені тільки потрібно відправити одній людині на польську карточку
А вот недавно
• 15 января 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Я знаю що теоретично може бути багато варіантів, хочу почути відповідь хто може підказати як Вигідніше, хто вже робив так
Не вмію заміряти• 15 января 2024
Ответ дляА вот недавно
Відправте зі свєї польскої. А з укр витратіть у магазині.
Не вмію заміряти• 15 января 2024
Ответ дляА вот недавно
Чи ви в Україні?
А вот недавно
• 15 января 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
В мене Приват, потрібно іншій людині перекинути на польську
Не вмію заміряти• 15 января 2024
Ответ дляА вот недавно
Попросити того хто в польщі синути тій людині, а ви йому на укр карту.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 15 января 2024
Як роблю я: з карти Моно купую долари на доларову карту. Потім з доларової карти моно по номеру! карти польскої скидаю собі гроші. Але карти моно та карти польського банку (pekao) то мої карти на моє імʼя. Рік назад так не можна було робить. Треба було знімати готівку та класти на польську карту. Десь с вересня дозволили переводи.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 15 января 2024
Ответ дляА вот недавно
Спробуйте відкрити карту в доларах, купити долари та з цієї карти скинути на польську. На початку 1 долар . Пройде - зробите більше
Щось не спиться• 15 января 2024
Это наш человек? Он может открыть виртуальную карту привата, перевести туда.
Анонім Перший• 15 января 2024
Я можу скинути з польскої картки ваші людині на його польську, а ви на мою гривневу перекинете.
ОдинРазНадетое• 15 января 2024
Ответ дляА вот недавно
Вигідніше - надіслати на укр карту, зняти готівкою і покласти на польську
Я сину переказую, щоб за квартиру платив
Прямо на польську пару варіантів і дорого, довго