ЛижТолько• 15 января 2024

Боже, даруй нам новину "Війна закінчилася. Мир на землі навічно. Слава Україні!"

От прокидаюся я завтра зранку- а звідусіль така щаслива новина!

Категорію обрала "замовлення", то то і є замовлення здійснення бажання
navariya• 15 января 2024
Фентезі? Прогноз: мінімум до 2025 (іноземні спеціалісти).

Майор Медуза• 15 января 2024
Ответ дляnavariya
Люди, перестаньте жити ілюзіями. Ще років 4-5, а то і більше
забиякина• 15 января 2024
Це найбільше бажання всіх українців,рано чи пізно війна і так закінчиться,але ще скільки всього може статись(Зараз дивлюсь на все це і немає такої впевненості,як на початку.Але все ж таки надіємось на швидкий кінець і звісно з нашою перемогою🙏
impossibilia non sunt• 15 января 2024
а дизлайк видимо от тетки из англии
УраганнаЯ• 15 января 2024
Я тоже хочу окончания этой войны, очень хочу домой. Но конца на данный момент не видно(
Розбещена цяточка• 15 января 2024
Ответ дляimpossibilia non sunt
а дизлайк видимо от тетки из англии
С болот скорее
Киця-бриця• 15 января 2024
Ответ дляМайор Медуза
Ви що???В мене в Херсоні родичи і я хочу додому.Терористи гатять кожен час по місту ,які роки,тут ледь місяці люди ледь тримаються ,кожен день жертви .
navariya• 15 января 2024
Ответ длязабиякина
Гробовщики танцуют джигу((
Майор Медуза• 15 января 2024
Просто треба уважно слухати путіна, а не всілякі прогнози. Він як каже - так і робить. Просто знайдіть відоси і слухайте, побачите відповіді на всі питання. Він сказав - він готовий до затяжної війни, до 10 років.
Тому просто так на раз два ця війна не закінчиться

Рубаю олівлє• 15 января 2024
Ответ дляМайор Медуза
Та где? Каким образом 4-5? Кем и чем? Очнитесь.
Киця-бриця• 15 января 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Та раша вже трищіть по швам ,скоро їм хана!
Майор Медуза• 15 января 2024
Ответ дляКиця-бриця
В якому місці тріщить?
УраганнаЯ• 15 января 2024
Ответ дляКиця-бриця
Ага…
УраганнаЯ• 15 января 2024
Ответ дляМайор Медуза
Он так говорил?
Леопардові панчохи• 15 января 2024
Я уже думала бежать с мужем в борисполь . А Вы прикалываетесь
забиякина• 15 января 2024
Ответ дляКиця-бриця
Ага..фігушки
Всі сміялись з їхньої форми,екіпіровки,а зараз вже не так смішно бо і зброї в них більше і ж/с їм не шкода
Сон і дрімота• 15 января 2024
Ответ дляМайор Медуза
слухати хуйла? це ви серйозно? Воно відкриває рота свого і бреше, завжди!
Рубаю олівлє• 15 января 2024
Ответ дляМайор Медуза
Ой, бляха, нашли правдоруба
Майор Медуза• 15 января 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Он так говорил?
Так, ще і про Петра першого згадував

Рубаю олівлє• 15 января 2024
Ответ длязабиякина
Ага..фігушки
Вот тут согласна. У них бк больше. У нас беда.
Сон і дрімота• 15 января 2024
Ответ дляМайор Медуза
В якому місці тріщить?
у всіх! Вони самі собі цього не кажуть, бояться. А там реальний кирдик скоро буде. Нам головне раніше не окачуритися.
Киця-бриця• 15 января 2024
Ответ дляМайор Медуза
Він брехло,його ще слухати ,це огидне створіння !!!Вони за всі знущання над нами,прокляті !!!
Заела_пластинка• 15 января 2024
Я хочу перемогу!

Просто закінчити - нє
Рубаю олівлє• 15 января 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Я хочу перемогу!

Просто закінчити - нє
У вас кто-то служит?
Заела_пластинка• 15 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
У вас кто-то служит?
Уже нет
Брата убили
Хата на мати• 15 января 2024
Ответ дляСон і дрімота
Вам самій не смішно від того що Ви написали? Позитивні думки це, звісно,добре,але реальність зовсім інша. ’Пока толстый сохнет,худой сдохнет’.
Кондуктор автобуса• 15 января 2024
Ответ дляМайор Медуза
Він старий хворий пердун. Які 10 років?
Сон і дрімота• 15 января 2024
Ответ дляХата на мати
ні мені не смішно зовсім.
Майор Медуза• 15 января 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Він старий хворий пердун. Які 10 років?
Це в інтернеті пишуть,що він хворий? Вже і ховали його, і писали про двійників чуш всіляку. Ми ж не знаємо про його здоров´я.Це падло ще й прожити довго зможе
Рубаю олівлє• 15 января 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Уже нет
Брата убили
Аа, тогда поняла.