Ручки-Крючки• 15 января 2024

Муж профукал бюджет семьи!

Муж присылает мне свою зп,она идёт на аренду жилья и бытовые нужды. Бюджет очень скромный,все рассчитано. Плюс я лечусь сейчас,нужны деньги.Вчера муж говорит что ему пришла зп,но меньше чем обычно,только треть. Оказывается ему пришла часть за январь перед нг,но он не сказал мне и инвестировал её в крипту,думая что это внеурочная премия. А оказалось это часть зп за январь,на которую я расчитывала. Я пока не работаю,хожу на курсы,чтобы поменять профессию. Муж сказал что выведет обратно деньги и переведёт,но как теперь доверять?Я сказала ему что разочарована.
Luxurygirl• 15 января 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Не знаю, кто такая ваша Таня, но реальность таки другая
Таня дикая

автор Ручки-Крючки • 15 января 2024
Ответ дляМафиозная
Тобто дура? Це ви зараз про що? У хлопців, солдатів 20 тис зп . І в них є жінки, не дури далеко. А до мобілізації ці хлопці може і по 40 отримували. Вашого не забрали? Очікуйте, ми прийдемо. Будете такою ж.
Саме так в нас і було.
Luxurygirl• 15 января 2024
Ответ дляМафиозная
Выражение «любой дурак» знаете? Означает простоту и несложность задачи
Про женщину поэтому дура

Не знаю, за кем вы собрались приходить, сначала за гринкевичами лучше идите, Оки 😉
Luxurygirl• 15 января 2024
Ответ дляМафиозная
Людина не зрозуміла, що мобілізоали цивільних , які отримували інші зп, а зараз вони солдати і 20 дають.
Автор черным по белому написала что её муж про профессии военный
Мафиозная• 15 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Саме так в нас і було.
Автор, ви себе накрутили з цією порадницею більше ніж без неї. Попросіть чоловіка вас повідомлювати, куди він вкладає гроші. Бо ви родина.
І скажіть чоловіку, хай на мат допомогу напише рапорт, якщо не писав, це 20 тис ще. Раз на рік можна.
А премія, про яку писали вище, це 13 зп, дають не всім.
Мафиозная• 15 января 2024
Ответ дляLuxurygirl
Так, так))) Відкривайте очі і читайте. Він у неї мобілізований солдат.
Ранковий базар• 15 января 2024
Ответ дляLuxurygirl
Он мобилизован.

Хтомолодець? Я!• 15 января 2024
Ответ дляTammy21
Цікаво. А де всі, хто пише про чоловіків-опору та мамонтодобитчиків?)))
Авторка, у вас не має ресурсу, не має важелю впливу. Якщо ваш чоловік в один момент не захоче вам перераховувати гроші, ви на що жити будете?
Про мамонта: мужчины охотились, женщины занимались собирательством, рожали беспрерывно, дети и пещера были полностью на них.
Хтомолодець? Я!• 15 января 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Так некоторые созданы для любви, а некоторые для работы. Такова жизнь.. кто вам мешает спокойно учится и не работать? Муж жлоб?
Не все женщины рыбы-прилипалы
Хтомолодець? Я!• 15 января 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Соскучились? Или хотите помочь финансово?
Вы всех берете? Муж не даёт?
Мафиозная• 15 января 2024
Ответ дляLuxurygirl
Ось чорним по бєлому)) а ви уважна)
Мобвлізовані теж військові. Може ви не знали.
Tammy21• 15 января 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Жінки теж займалися охотою. Хоча це не пояснює ваш комент)
Хтомолодець? Я!• 15 января 2024
Ответ дляМафиозная
Автор, доплата 20% , чи скільки там залишилось з грудневої. Просто напишіть його звання і де він. Бо вас водять за нос .
Ты скажи, где скрылись партизаны
И в каком отряде твоя мать! (с)
Самохвалова• 15 января 2024
Ответ дляМафиозная
Всім військовим дали 80% за грудень , в кінці грудня, і на днях 20 відсотків доплатили. Але в кожної частини свої відсотки були. Яку він кріпту купив? 1 біткоїн більше ніж зп у вашого чоловіка , тим паче не вся сумма була. Чи в нього винагорода ще?
Не всім доплатили.
Соня-сонятко• 15 января 2024
Хз, ну не знаю, якби мені мій чоловік заборонив витрачати мої гроші на щось, то я б дуже здивувалася, як мінімум.
Вирішив спробувати, вклав трохи в ту кріпту, до чого істерика ваша?
...аяприкольная• 15 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Пишут,что все таки это была часть наперед за январь
за декабрь, январская будет в феврале
...аяприкольная• 15 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Так а что это за 6тыс в январе?
это остаток декабрьской зарплаты
Хтомолодець? Я!• 15 января 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Ну и все. Выведет - молодец. Обманет - делайте выводы
Выводы? Развестись и сесть на другую шею?
автор Ручки-Крючки • 15 января 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Він вклав не трохи...а бюджет на оренду житла!

Самохвалова• 15 января 2024
Ответ дляМафиозная
Все він знав. Всі частини були повідомлені. І як заходиш в п24, там написано, що це заробітна плата за грудень, або піднайом за житло, або винагорода.
Не всі були повідомлені.
ДлинноНожка• 15 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Нет детей. Я и хочу работать,но я на курсах
И как давно вы уже отдельно живёте? Вы собираетесь закончить отношения? Следующая шея, на которую пересядьте, уже присмотрена?
ДлинноНожка• 15 января 2024
Ответ дляМафиозная
По перше: крипти дуже багато. На біткоїні світ не зійшовся.
По друге: можно купити любу частину кріпити, наприклад 0,00125 біткоїна.
ДлинноНожка• 15 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Нет у него премий. 20 к зп.Я не знаю чтотон купил...но сам факт что он не узнал,скрыл от меня,а теперь ещё и обижается
Ну-ну, продолжайте выносить мозг. У него быстрее прозрение прийдёт.
Татьяна_М5• 15 января 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Не все женщины рыбы-прилипалы
Конечно. Многим не дано. Некоторые таки берут в мужья пополамщиков. Ну а шо делать, лучше что-то, чем ничего. Хоть какие-то штаны в доме.
Татьяна_М5• 15 января 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Вы всех берете? Муж не даёт?
Вы тоже хотите помочь? Всех беру в помощники. Смотрю, уже очередь собирается…))
Татьяна_М5• 15 января 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Да, развестись и жить с тем, кто деньги не прячет от семьи. Вложил в крипту без ведома жены, значит спрятал.
Соня-сонятко• 15 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Нічого страшного, оплатіть зі своїх або з накопичених. Це не критично, прийміть це як його хобі, на яке він витратив баксів 200-300. Це ж не систематично.
Самохвалова• 15 января 2024
Ответ дляМафиозная
Кажу, що він отримав у грудні-січні. Це 40 тисяч, і можливо написав на мат допомогу, це розмір зарплати. Або 13 зп , ось цю дали не всім. Але дали. У вашого чоловіка 14 зарплат у рік по 20 тис. Дві останні , це мат допомога і 13 зп.
Мало де платять мат.допомогу.
автор Ручки-Крючки • 15 января 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Свої накопичені я вже витратила на лікування,знаючи що в чоловіка буде ще зп. І ще з накопичених купила йому дещо для служби.
Самохвалова• 15 января 2024
Ответ дляМафиозная
Ні, це положено всім. Це не премія. 13 ні. А матдопомогу всім.
Не всім, в частині чоловіка за 23 рік не платили мат.допомогу, тільки оздоровчі були.