Небоброїдка• 15 января 2024

Як врятувати куртку?

Зробила прання куртки зимової. Там наповнювач 30% пух і далі штучні якісь. Куртка зара. Сбився цей пух чи інший наповнювач і тепер явно відчуваю комки (( що тепер робити?
БезникаяЯ• 15 января 2024
Руками разбирать или палкой бить
Малинка• 15 января 2024
Руками распределять, а вообще Зара и без стирки имеют скомканные наполнители, ужаснее не встречала
Млинець Мій• 15 января 2024
Разбивать. Выбивалкой на кровати. Мять руками
автор Небоброїдка • 15 января 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Руками разбирать или палкой бить
Зараз поки вона волога чи коли повністью сухою буде?
Млинець Мій• 15 января 2024
Ответ дляНебоброїдка
В процессе
автор Небоброїдка • 15 января 2024
Ответ дляМалинка
Блін( перший раз щось з верхнього одягу там купила
Замрійлива• 15 января 2024
У мене не пух, а штучный наповнювач. То теж комкується при пранні. То поки сушиться куртка, я її без кінця трясу і розсовую руками той наповнювач
Малинка• 15 января 2024
Ответ дляНебоброїдка
Потихоньку,не совсем мокрую, по мере высыхания, взбивать руками, как подушку, растягивать наполнитель
Боневтікла• 15 января 2024
Расческой массажной пробуйте разбить наполнитель
Гжегож Бженчишчикевич• 15 января 2024
Ответ дляНебоброїдка
Нормальний пух на суху розправляється і рузпущується. А от на літньому сейлі я теж замовляла куртку зару зі схожим складом як у вас, так вона приїхала вже і з збитим наповнювачем, і розправити нічим не вдалось.
Luxurygirl• 15 января 2024
У меня такое было с Массимо, помогла химчистка

Не советую стирать куртки с пухом, разве что если химчистка стоит дороже чем сама куртка
Руда ліса• 15 января 2024
Зара ношу 3-й рік,пух,прекрасна якість,але в мене хімчистка написано,то там і чищу.Якщо вашу можна в пральну маштну,то має повернутися до норм вигляду,певно.
вкрации• 15 января 2024
У меня и у детей много пуховиков Zara стираю и разбиваю руками ничего не сбивается но правда да бесит это все разбивать
Госпожа_тамагочи• 15 января 2024
Я в своїй буду змінювати на синтепон. Але в мене не пух, а синтетичне наповнення, ніби вата штучна.....
Чоловіку вже змінила. Це якщо вмієте шити.
Або сушіть, потім розпоріть підклад в рукаві, виверніть і тоді вручну розправте наповнювач.
bespe4na_mavpa• 15 января 2024
Хорошо бы в сушилке высушить, после нее все куртки воздушные
Апрель Ивановна• 15 января 2024
Ответ дляНебоброїдка
https://youtube.com/shorts/Vho_d5wZwTw?si=pf_fQaW5...
Всех анонимов аноним• 15 января 2024
Ответ дляLuxurygirl

Я всі пуховики прала, а помаранчевого кольору десь разів 12 за сезон.
Всех анонимов аноним• 15 января 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Я і дітям, і собі змінювала сама, хоч шити не вмію. А це вийшло. І пуховик який ’здувся’, ще добре прошила всередині, під підкладкою, синтепоном вийшло класно і дуже тепло. Але треба поморочитися і купити підходящий синтепон.
Госпожа_тамагочи• 15 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним

Мені тут знатно гаменця за шиворот накидали, коли просила досвідом поділись. До речі ті, хто цього не робив.)
А в мене вийшло!!!
Всех анонимов аноним• 15 января 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи

А в мене вийшло!!!
Мені все одно на реакцію інших, важливо те, що треба моїй сім´ї. Я якось, як син їхав в інше місто на екскурсію взимку, вшила йому за півтори дні нову блискавку руками, добре, що таке в мене є, а от ательє в дорого було, і Різдво, все закрито. Тож припекло - зробила. В 10 морозу дитина б не поїхала з відкритою курткою.
Всех анонимов аноним• 15 января 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи

А в мене вийшло!!!
В мене тут якось питали, давненько, то я тоді написала, ,як я це роблю, може це Ви були?
Госпожа_тамагочи• 15 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ні, мені тільки за шиворот насипали.
Порад по темі - жодної.
Дякую, що деякі були без аноніму, заблокувала.
Всех анонимов аноним• 15 января 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ні, мені тільки за шиворот насипали.
Порад по темі - жодної.
Я за роботу питала 6 років тому, була в декреті 10 років, то теж почула багато, по темі декілька порад. І що їздити на роботу в одну сторону 2.5 години то нормально.
Все до блиску• 16 января 2024
Руками распределять