АБВГДэшница• 15 января 2024

Розпочинаємо будувати будинок

Весною розпочинаємо будівництво будинку. Я хочу одноповерховий, чоловік двоповерховий. Хто живе в новозбудованому одноповерховому напишіть переваги і недоліки.
Не против• 15 января 2024
Ответ дляБезпринципова
Сил вам) Надеюсь не в киевской области. У нас одноэтажный. Небольшой, всего 75 квадратов. В принципе все устраивает. Второй этаж не хотела бы. И так уборки хватает.
А шо вам в К области? Строят и заезжают, какие проблемы?

Намакушка• 15 января 2024
Ответ дляОксана_12
Великий кондиціонер))) під систему з теплою підлогою - чудова річ. Усі сусіди ставлять. Ну і твердопаливний резерв, куди ж без нього.
Ага вже читаю, бачу він такий доволі не дешевий. У мене кругом батареї, але в кухні, коридорі, ванній ще додатково тепла підлога яку можна включати або ні
Безпринципова• 15 января 2024
Ответ дляНе против
Обстрелы и прилеты это уже не проблема?
Показушница• 15 января 2024
Тільки 1поверх.
Сижу_и_плачу• 15 января 2024
у нас 2 этажний, повером вниз.
Бомбосховище, колись буде знову сауна та майстерня
Сижу_и_плачу• 15 января 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
І пару раз на драбині падала. І не тільки я - всі власники двоповерхових будинків мають такий досвід
я теж, коли хати стало, єстЄственным способом дупою
Українська зірочка• 15 января 2024
Ответ дляБезпринципова
О, це Ви про лампи тільки нещодавно питали?)
Безпринципова• 15 января 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Да. Повесили. Но пока муж не разобрался с проходными выключателями, не подключили.
Українська зірочка• 15 января 2024
Ответ дляАБВГДэшница
В нас навпаки нові заводи будують.
Ви в якійсь іншій Україні живете.
От як мій кум, він теж не розуміє війни, на море їздить, *опу гріти

автор АБВГДэшница • 15 января 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ви в якійсь іншій Україні живете.
До чого це? Ми виїжджати з України не будемо в будь-якому випадку, а жити десь потрібно. І будуємо ми не одні, он кум теж ділянку придбав, донці будує
задумчивая мордочка• 15 января 2024
Ответ дляЯ така бойова
Тепла підлога на першому поверсі і ніякого холоду.)
я проти теплої підлоги в цілому.
Ми використовуємо інший тип опалення.
Але справа навіть не в цьому.
Справа в екстремальних умовах. Коли немає можливості скористатися опаленням чи кондиціонером. Ось у таких випадках двоповерховий будинок має суттєві переваги, оскільки ’мікроклімат’ на поверхах відрізняється.
задумчивая мордочка• 15 января 2024
Ответ дляДиректриссимо
А я, смотря на свою стройку в 2 этажа, просто не понимаю, как можно было уместить 3 спальни (2 детей и родители), санузлы, бытовки, гостинную, кабинет и кухню на одном этаже).
И да, лестница удобная полукруглая и плавная)
Моя свекровь в 87 лет на 2 этаж принципиально в свою спальню ходит ночевать и в ’женский’ туалет по 10 раз на дню, а ее ’будуар’ на первом)))
Не попробуешь - не поймешь) все зависит от потребностей и проекта.
Строить надо под свои запросы!
Напевне маленькі будинки мають на увазі.
Якщо великий будинок, я ще не зустрічала такого, щоб контрактори і проектувальники казали, що одноповерховий економініший ніж два. А тут у темі пишуть.
Синди Кроуфорд• 16 января 2024
Живу в двохповерховому можу розказати недоліки: в 50 років не іду на 2 поверх взагалі, діти дорослі тільки пусті кімнати. Тільки один поверх і не більше 100 квадратів.
Я така бойова• 16 января 2024
Ответ дляНамакушка
У мене теж 100 квадратів, повністю все на електриці, вийшло 5600 в цьому місяці, теж теплу підлогу включала, але не надовго, як були морози. У будинку 20. А що таке тепловий насос нажаль не знаю, погуглю.
У нас 225 квадратів. Опалення газом вийшло 3000 в місяць. Електрокотел вимкнули. В нас вдень було опалення газом, вночі електрикою, перемикалися котли. А зараз подорожчала електрика, то вигідніше газом опалювати .
Я така бойова• 16 января 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
У вас спальні на першому?
Я-ваш шанс• 16 января 2024
Ответ дляГорда пташка
Десь добудову Узгоджували, щоб в документах все було як слід?. Хочемо зробити перепланування та доєднання площі, з чогось треба ж починати.
Потрібно подати декларацію про початок будівельних робіт, а потім про завершення (у мене цим питанням займається людина з БТІ місцевого)
Не против• 16 января 2024
Ответ дляБезпринципова
Обстрелы и прилеты это уже не проблема?
Человек ко всему привыкает, у нас если шо война уже 10 лет, не ноем.
Безпринципова• 16 января 2024
Ответ дляНе против
Кто может привыкнуть. Кто не может. Психика разная.
Синди Кроуфорд• 16 января 2024
Ні спальні на 2 поверсі, іду тільки спати. Речі всі на низу щоб не бігати

Синди Кроуфорд• 16 января 2024
Ответ дляЯ така бойова
У вас спальні на першому?
Ні на на 2 поверсі
Оксана_12• 17 января 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ну він просто не відповідає вже вашим потребам. Я і свої 100 швидше всього продам) нафіг вони на двох
Синди Кроуфорд• 17 января 2024
Так