Біток чи ефір?• Изменено 16 января 2024

Кому б цих 2-х віддали пріоритет?

Доброго вечора, дівчата.
Рік назад розлучилася, не жалію, є дитина 7 років, своє житло.
На горизонті біля 4х залицяльників, але виділяю двох.
Не хочу серйозних стосунків, достало все, 39 років.

1й чоловік: 34 роки, гарний в сексі, самодостатній, знаю його багато років, невеликий бізнес, на якісь подарунки не розраховую.Але і не жлоб, проте відчуваю себе після ночі з ним уххх, молодшою аж.

2й чоловік: 46 років, секс 5 хв, більше ніжності всілякі, ресторани, подарунки, розумний також, свій бізнес, дорослі діти.

Вже розумію, активно себе проявляють, але спати з ними майже одночасно не буду звичайно.
Питання. Дурне, мабуть, але думка зі сторони просто цікава.
На кому ж зупинитися? Заміж за них не планую, але для душі і тіла просто. Обох згаю багато років, классні.
Гарного вечора всім, дякую!
Результат:
вже голосів: 83
50 (60.24%) 1й варіант молодий
23 (27.71%) 2й варіант старший чоловік
10 (12.05%) Відповіді
Шиворот Навыворот• 16 января 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Я бы второго вообще не рассматривала. Старый, секс никакой. Да ну... Рестораны и подарки мне нафиг не нужны. Нужен секс и драйв, поэтому только молодой)
100%

Губной рояль• 16 января 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
В ресторан іноді, коли зустрічаємось, подарунків як для жінки не було.
А що це за подарунки ’як для жінки’?
Рву и мечу• 16 января 2024
С моим темпераментом-второй сразу отпадает,просто без шансов,зачем мне вот те 5 минут
автор Біток чи ефір? • 16 января 2024
Ответ дляГубной рояль
А що це за подарунки ’як для жінки’?
Парфуми, наприклад, щось таке. Старший квіти дарував часто,якісь сюрпризи.
Нафаня Маня• 16 января 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
До цього моменту я тримала баланс, але дууже стали активні і частіше хочуть бачитися.
А вы делайте, как вам надо. Если первый хочет чаще - пусть предлагает что-то большее, чем ресторан иногда и трах. А второй пусть трах прокачивает. Встречайтесь с двумя, когда вам удобно, а не им.
автор Біток чи ефір? • 16 января 2024
Ответ дляНафаня Маня
Трах прокачивает😊Ви супер!
Слобожаночка• 16 января 2024
Я тільки за молодого!
Мені 40 і 46 то вже старий для мене
Люблю молодших

Сяду на шию, дорого!• 16 января 2024
А зачем выбирать? Вам же не нужны отношения, тогда первого оставьте, ну или обоих, чтоб не залипать на одном
автор Біток чи ефір? • 16 января 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Так чому відмовляти в гарному спілкуванні, сексі, з гарними чоловіками? Просто з двома одночасно не витягну) це і час, і увага, і навіщо. Аби раз у півроку бачитися-без питань з двома. А як часто..
Сяду на шию, дорого!• 16 января 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Чего не вытянете? Это ж не каждый день, тем более если первый и не настроен на отношения
автор Біток чи ефір? • 16 января 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Не знаю, вважаю не правильно це якось. На цьому тижні з одним, на наступному з іншим-ні.
Нафаня Маня• 16 января 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Трах прокачивает😊Ви супер!
Спасибо! Ну, а чего вы семя должны ущемлять? Они хотят! а вы тоже хотите. Всё дорогие, дни недели заняты: 3 дня на хороший трах, три дня на джентльмена, один день на восстановление сил.
Успокойся_Успокойся• 16 января 2024
1, це якщо заміж не плануєте. Але це тимчасовий варіант. Не тому що він молодший, а тому що не вкладається в вас.
Якщо вам треба буде заміж, то 2 варіант.
Тишком_нишком• 16 января 2024
Смотрите с первым, чтобы вам со временем не захотелось большего, если он не сможем вам этого дать, будет больно выходить из этих отношений. Это пока у вас их двое, вы не сильно погружаетесь. Останется один, можете погрузиться.
Недавно только вышла из таких отношений, начиналось все легко и ненавязчиво, отличный секс. А потом меня затянуло, а ему больше не надо. Две недели себя от плинтуса отдирала после разрыва, только потихоньку отхожу.
Ждун с Нибиру• 17 января 2024
Слушайте, они оба ничего серьезного вам не предлагали?
Зачем тогда делать выбор? Вы ни одному из них ничего не должны
Ждун с Нибиру• 17 января 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Не напрягайтесь )
Вы у себя одна, а ни один из этих мужчин не может вас полностью, как женщину, удовлетворить.
Кто-то из них отвалится сам по себе
автор Біток чи ефір? • 17 января 2024
Ответ дляТишком_нишком
Так, згодна з Вами. Ми вже півтора роки з 1м просто спимо/дружимо, але залежність є трохи.