Біток чи ефір?• Изменено 16 января 2024

Кому б цих 2-х віддали пріоритет?

Доброго вечора, дівчата.
Рік назад розлучилася, не жалію, є дитина 7 років, своє житло.
На горизонті біля 4х залицяльників, але виділяю двох.
Не хочу серйозних стосунків, достало все, 39 років.

1й чоловік: 34 роки, гарний в сексі, самодостатній, знаю його багато років, невеликий бізнес, на якісь подарунки не розраховую.Але і не жлоб, проте відчуваю себе після ночі з ним уххх, молодшою аж.

2й чоловік: 46 років, секс 5 хв, більше ніжності всілякі, ресторани, подарунки, розумний також, свій бізнес, дорослі діти.

Вже розумію, активно себе проявляють, але спати з ними майже одночасно не буду звичайно.
Питання. Дурне, мабуть, але думка зі сторони просто цікава.
На кому ж зупинитися? Заміж за них не планую, але для душі і тіла просто. Обох згаю багато років, классні.
Гарного вечора всім, дякую!
Результат:
вже голосів: 83
50 (60.24%) 1й варіант молодий
23 (27.71%) 2й варіант старший чоловік
10 (12.05%) Відповіді
КонФФетОшка• 16 января 2024
Не жлоб - это шоколадку принес на свидание?
Я за 2 вариант

Конфиденциальность• 16 января 2024
Если не хотите серьезных отношений - то первый варик, качественный секс и ничего лишнего.
дамаАмстердама• 16 января 2024
Если не надо задумываться о будущем и интересует текущий момент, то выбирайте с кем сейчас лучше... я так понимаю, что это молодой
СережкинаЯ• 16 января 2024
Конечно первый,но он сольется
Фізик-ядерщик заочно• 16 января 2024
Хто ж крім вас обере, що вам потрібніше: класний секс чи подарунки і ресторани. Якщо нормально живете і сама, то перший, якщо це єдина можливість пожити красиво - можна і другого.
автор Біток чи ефір? • 16 января 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Я за 2 вариант
В ресторан іноді, коли зустрічаємось, подарунків як для жінки не було.
Воленс-неволенс• 16 января 2024
В первом варианте, я так понимаю ему дети нужны. А второй вариант уже с детьми. Вы готовы рожать?

Шиворот Навыворот• 16 января 2024
Двох зразу, з часом один відвалиться автоматично
автор Біток чи ефір? • 16 января 2024
Ответ длядамаАмстердама
З молодим секс просто космос, а старший мудріший і щедріший.
дамаАмстердама• 16 января 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
в вашем возрасте еще надо наверстать секс)))
автор Біток чи ефір? • 16 января 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Ні, в першому секс і класне спілкування. Він настроєний сам бути, холостяк залізний)
Синиця у спідниці• 16 января 2024
Вот реально сложный выбор. Они так хорошо друг друга дополняют. А точно нужно выбрать 1?
Аноним_1857• 16 января 2024
Молодой скорее сольется, если не рассчитываете отношения на длительное время, то можно покувыркаться
автор Біток чи ефір? • 16 января 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
До цього моменту я тримала баланс, але дууже стали активні і частіше хочуть бачитися.
Воленс-неволенс• 16 января 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Если Вам отношения только ради секса, то выбор очевиден😉
Синиця у спідниці• 16 января 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Тогда ставьте на паузу обоих. Кому первому захочется позвонить, тот и подходит.
МамОмужа• 16 января 2024
Я бы выбрала второго
БоХатая• 16 января 2024
поищите третьего, чтоб уж наверняка))
автор Біток чи ефір? • 16 января 2024
Ответ дляБоХатая
поищите третьего, чтоб уж наверняка))
Норм нема, поки, щоб 2 в 1) а роки йдуть)

Воленс-неволенс• 16 января 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Так Вы ж серьёзных отношений не хотите?!
автор Біток чи ефір? • 16 января 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Маю на увазі, щоб і секс гарний, і щедріший)
Біле пальто• 16 января 2024
смотря что вы ищете от отношений. Если секс, то первый вариант, а если вам важно общение, то второй
Пополняю_Карму• 16 января 2024
Я бы второго вообще не рассматривала. Старый, секс никакой. Да ну... Рестораны и подарки мне нафиг не нужны. Нужен секс и драйв, поэтому только молодой)
ОноВамнадо• 16 января 2024
Если секс в вашей жизни занимает важное место, то конечно, 1 вариант.
Воленс-неволенс• 16 января 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
С такими успехами можно одной остаться) Вы сами не знаете чего хотите вот и мечетесь между двумя...Вы определись для чего Вам в данный момент нужен мужчина и выбор сам прийдет.
ОноВамнадо• 16 января 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Как в пословице - и рыбку съесть и на х… сесть.🤫
автор Біток чи ефір? • 16 января 2024
Ответ дляБіле пальто
Зустрінусь з 1-м і тиждень хожу як жінка нормальна, задоволена) Зустрінусь з 2м: мудрість, подарунок, він мене на руках носить, але 5 хв і всьо...
автор Біток чи ефір? • 16 января 2024
Ответ дляОноВамнадо
Його не було просто давно і гарного,багато років(
Латексне альтер ЕГО• 16 января 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
вот да, зачем себя гораничивать?
ОноВамнадо• 16 января 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Ну так оторвитесь. Будет что вспомнить.