ПоЗиТиВнАя• 16 января 2024

Вы чувствуете что знание английского вам а жизни помогло?

Директор Пляжу• 16 января 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Почему?
Живу в Україні, нікуди не виїзжаю, працюю в бюджеті і ніколи не використовую англійську мову в повсякденному житті
Роза в вазі• 16 января 2024
Так, англійська цього року врятувала життя маленькому хлопчику до 2-х років в готелі, третій поверх мама вийшла з кімнати ( вікно відчинене навстіж ) і двері зачинились і заклинили…, мама англійської не знає, я дзвонила куди тільки можна , за десять хвилин дверь відкрили, хлопчик заснув під ними…це готель для біженців і з метою економії ресепшину там не було