Давно без алко• 17 января 2024
Поясніть про закриття вишів
Будуть закривати державні і приватні? Що буде зі студентами коледжу, їх будуть переводити? Чи відраховувати?
Свекруховна• 17 января 2024
Вища освіта, має бути доступна не для всіх і це потрібно зрозуміти.
Давно без алко
• 17 января 2024
Ответ дляСвекруховна
В сенсі?
Свекруховна• 17 января 2024
Ответ дляДавно без алко
В сенсі?
В прямому. Хто буде мати кошти, той буде отримувати вищу освіту. І ще правильно.
Давно без алко
• 17 января 2024
Ответ дляСвекруховна
Ні, це не правильно.
З тієї ж опери, що бідні мають воювати...
Безсовісна кума• 17 января 2024
Ответ дляСвекруховна
А я думала знання
Сарафанное радио• 17 января 2024
Ответ дляСвекруховна
Вы сами с собой разговариваете?
В старпосте было два вопроса. На какой из них вы ответили этим сообщением?
Забула що?• 17 января 2024
Ответ дляСвекруховна
Допобачення вчителі і лікарі для простих смертних
Шмоточницаца• 17 января 2024
Ответ дляСвекруховна
О, та вам в депутати потрібно, в них така ж логіка.
Майор Медуза• 17 января 2024
Тобто закриття вишів? Невже хочуть закрити всі університети, інститути і тд?
Це для тцк (менше можливості відстрочок) чи з чого?
Давно без алко
• 17 января 2024
Ответ дляМайор Медуза
Саму цікавить
Менее Более• 17 января 2024
Писали різке скорочення студентів, ті хто вчаться залишаються нових меньше будуть брати. Систему грантів будуть пробувати цього року.
А так поки ніхто не знає як буде.
Безсовісна кума• 17 января 2024
Країна бізнесу. Повідкривали ВНЗ, видавали дипломи, що майже у кожного третього він був, а роботи нема. Зараз закривають, знов щось придумають, щоб прості люди не мали доступу до гарного життя
Свекруховна• 17 января 2024
Ответ дляМайор Медуза
Чому всі? Зайві.
Николай-b526• 17 января 2024
Ответ дляСвекруховна
а ЗСУ доступні для всіх! - так?)
Свекруховна• 17 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
Депутатів обирає народ
Шмоточницаца• 17 января 2024
Ответ дляСвекруховна
Депутатів обирає народ
Такі як ви, як подивлюся.
Кружите меня,кружите• 17 января 2024
Ответ дляМайор Медуза
У нас їх дуже багато, рівень викладання низький у багатьох. Буде реформування, скорочення штату викладачів. У НАУ, наприклад, 15 тис студентів і 4000 викладацького складу. Це ненормально
Майор Медуза• 17 января 2024
Ответ дляСвекруховна
Чому всі? Зайві.
А є зайві? Ні.
От навчальні программи є застарілі чи погані, але це більше від кваліфікації викладача залежить.
Шмоточницаца• 17 января 2024
Ответ дляСвекруховна
І такі як ви
Та ні, я такий брєд не несу, як ви вище.
Miss Lisi4ka• 17 января 2024
У нас тотальное обесценивание ВО, каждый фуфловыш выдает фуфлокорочки, их число нужно уменьшать. На западе система лучше - качественные ВУЗы в умеренном числе, где или ты талантливый и учишься бесплатно, или плати и учись, но при этом ещё обойди по конкурсу других желающих заплатить. В Украине пока ещё техническое образование хорошее, но уже и оно падает.
Безсовісна кума• 17 января 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Це на початку 2000 років відкривали в кожному куточку. Гарний спосіб заробітку був у декого.
Свекруховна• 17 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
Ну у вас вища освіта))
Кружите меня,кружите• 17 января 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Отож (
Свекруховна• 17 января 2024
Ответ дляМайор Медуза
А є зайві? Ні.
Дуже багато зайвих, близько 70 000 по Україні