Давно без алко• 17 января 2024

Поясніть про закриття вишів

Будуть закривати державні і приватні? Що буде зі студентами коледжу, їх будуть переводити? Чи відраховувати?
Свекруховна• 17 января 2024
Ответ дляДавно без алко
Так, народ. У когось є інформація по питанню? А не вода?
Запит до Верховної ради, подавали?
Безсовісна кума• 17 января 2024
Ответ дляСвекруховна
Дуже багато зайвих, близько 70 000 по Україні
Моя мама казала, що раніше важко було вступити до ВНЗ та був конкурс. Але в мої часи студентства було дуже багато вузів та потім багато конкуренції після закінчення та й роботу практично неможливо було знайти
Майор Медуза• 17 января 2024
Ответ дляБезсовісна кума
І в мої часи конкурс до ВУЗу був дуже великий. І він великий навіть зараз.
А по роботі конкуренція завжди була шалена і лише росте по експоненті.
ЗдесяЯ• 17 января 2024
Ответ дляМайор Медуза
Тобто закриття вишів? Невже хочуть закрити всі університети, інститути і тд?
Це для тцк (менше можливості відстрочок) чи з чого?
минулого року в Україні було близько 360 тис. випускників шкіл, тоді як у 2008 році ця кількість сягала 640 тис.

’Подальші прогнози також невтішні. Спираючись лише на демографію, яка не враховує показників міграції, пов’язаної з війною, ми бачимо постійне зменшення кількості осіб, які народилися на території України 17 років тому. До 2033 року в нас буде приблизно 300 тисяч випускників - і це цифра, яка передбачає повернення поки що не підконтрольних Україні територій’, - додав він.
Альдебаран• 17 января 2024
Ответ дляСалт
Звідки взялась інформація про закриття вишів?
Можуть закривати виші, які не пройшли акредитацію, зазвичай це шарашкіни контори, в яких отримують не знання, а дипломи
Зараз тенденція до об´єднання вишів в межах одного міста, десь це може бути обґрунтоване.
Прошла по новостям информация, что будут закрывать, потому что резкое сокращение количества студентов. Но технически и юридически как это будет выглядеть никто не знает. То же самое и с грантами. Думаю в этом году все будет как и раньше
Помидорина• 17 января 2024
На*й они нужны сейчас?
Майор Медуза• 17 января 2024
Ответ дляЗдесяЯ

А скільки місць в ВУЗах? Не 300 тисяч же.
Свекруховна• 17 января 2024
Пологові будинки теж закривають
Майор Медуза• 17 января 2024
Ответ дляСвекруховна
Пологові будинки теж закривають
Це не дивно, хто захоче народжувати під час війни
ЗдесяЯ• 17 января 2024
Ответ дляМайор Медуза
Хз. Я дала цитату зі статті. Про що мудрують зараз можновладці
Одним словом, прогнозують страшну демографічну кризу і які наслідки вона матиме
Carin• 17 января 2024
Ответ дляСалт
Укрупнение и объединение между собой
Как и с больницами
Безсовісна кума• 17 января 2024
Ответ дляСвекруховна
Пологові будинки теж закривають
Чому?
ЗдесяЯ• 17 января 2024
Ответ дляСвекруховна
Пологові будинки теж закривають
Закривають. Наш районний пологовий закрили. Тепер всі їдуть в інше районне містечко або у Львів
Вельми шановна• 17 января 2024
Зливають заклади з декількох в один, бо утримувати зайвих викладачів, коли студентів зменшилося в рази менше і постійно виїжджають і виїжджають, держава не має змоги.Все логічно.Якщо в школі випустять десять класів а наберуть лише три, а на слідуючій рік в перспективі взагалі один і ніякого припливу учнів не передбачається, то чи будете дивуватися що сім викладачів довелося звільнити?По школах ще держаться діти, багато онлайн паралельно з закордоном тягнуть, а вузи наші навіщо виїхавшим дітям, одиниці вступають, а з тих студентів, що навчаються,частина кидає вуз та виїжджає. В доньки на курсі таких купа, хто кинув чи академку взяв, вона й сама подумує над цим.
Света С Приветом• 17 января 2024
Мы это уже проходили с детскими садами, которые пачками закрывали к конце 90х, а потом, к 2010му по 40 детей в одной группе.

Ну, нет тех студентов, физически нет, учить некого, кроме отдельных вузов и отдельных специальностей и что дальше? Второе дыхание дала отсрочка от призыва, магистратура набрала желающих повсеместно.

Дальше, лет через 20, будет повышение спроса - будуть думать и то, согласно специальностей. Или будут частные альтернативы, на примере УКУ и КШЕ - не худшие альтернативы.

У самой детям через 7 лет поступать, чувствую, что это будет еще тем квестом(((
Майор Медуза• 17 января 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Власне, демографічна криза дійсно буде, якщо вже нема.
І якщо хтось при владі розуміє це і до чого ця криза призведе, чому вони не хочуть і не намагаються зберегти хоча б тих і те що ще не втрачено.
Патріотка з дивану• 17 января 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
У нас тотальное обесценивание ВО, каждый фуфловыш выдает фуфлокорочки, их число нужно уменьшать. На западе система лучше - качественные ВУЗы в умеренном числе, где или ты талантливый и учишься бесплатно, или плати и учись, но при этом ещё обойди по конкурсу других желающих заплатить. В Украине пока ещё техническое образование хорошее, но уже и оно падает.
Погоджуюсь!
В нас культ ВО. Головне отримати диплом.
То що більше половини не працює за спеціальністю нікому не цікаво.
Універів має бути мало і вони мають давати якісну освіту для дійсно розумних людей.
Салт• 17 января 2024
Ответ дляАльдебаран
Ще раз, десь щось пройшло - це взагалі ні про що.
Так, Вінниченко (який заступник міністра освіти) сказав, що в нас забагато людей з вищою освітою і треба приділяти увагу фаховій освіті.
Але від цього до закриття вишів дуже далеко.
Або кидайте посилання, або не роздувайте чутки
ЗдесяЯ• 17 января 2024
Ответ дляСвета С Приветом

Так. Повторюється та сама історія з кризою демографічною як в 90-х
Тоді теж знищили школи і садіки і з часом коли народжуваність знов виросла, був дефіцит нз
Приму в дар• 17 января 2024
Ответ дляСвекруховна
В прямому. Хто буде мати кошти, той буде отримувати вищу освіту. І ще правильно.
А повинно бути -хто має розум, а не гроші.
А то виростив папа рішалу, а елементарне пояснити забув
Свекруховна• 17 января 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Чому?
Тому що породіль мало. Не рентабельно.
Майор Медуза• 17 января 2024
Ответ дляЗдесяЯ
І слід мати на увазі, що вступати до вузу можуть також ті, хто випустився зі школи в попередні роки. Наприклад, ті, що не вступили минулого року. Або кілька років взаглі не вступали.
ЗдесяЯ• 17 января 2024
Ответ дляМайор Медуза
Це теж правда. Школи і вузи не бережуть дітей. Вставляють всіляко палки в колеса , а мали б хухати на них зараз.
Приму в дар• 17 января 2024
Ответ дляСвекруховна
Депутатів обирає народ
Марʼяно, заспокойся вже!
Свекруховна• 17 января 2024
Ответ дляПриму в дар
Марʼяно, заспокойся вже!
Вова, вчи закони!
ЗдесяЯ• 17 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Погоджуюсь!
Чому погано те, що освіта доступна кожному??
На роботу в результаті кінцевому беруть зі знаннями, а не просто з дипломом. Ну повчився тупий на платному , вуз заробив гроші, викладачі мали роботу. Чому вас це так тригерить?
Вельми шановна• 17 января 2024
В ФБ є група Новини вищої освіти, там якраз викладачі про оці злиття та інше дискутують.Ось звідти про причини
автор Давно без алко • 17 января 2024
Ответ дляВельми шановна
І що пишуть?
ЗдесяЯ• 17 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Погоджуюсь!
У Міносвіти хочуть зменшити кількість університетів втричі
Навіщо університети, якщо є армія?
Народився - в дитячому садку навчили
розбирати/збирати АК, в школі на математиці навчили рахувати патрони, на фізиці та хімії - базові знання з мінно-підривної справи, фізкультура, українська мова, англійська - для комунікації з іноземними добровольцями та інструкторами, на історії - лекції про УПА, Данила
Галицького та кримських татар.
Як каже президент, воювати ми будемо
десятиліттями, поки у американських колег не закінчаться гроші. А коли закінчаться - підпишемо з московитами мирову угоду на їх умовах. Тому ані школи, ані університети українцям не потрібні.

Якось так виходить з ваших слів🤷🏼‍♀️
Вельми шановна• 17 января 2024
Ответ дляДавно без алко
І що пишуть?
Ось