Ищу Аленя• 17 января 2024
Дівчатка у мене просто трагедія((
Була вчора на масажі, а там у сусідньому кабінеті косметолог.,
Я маю свого прекрасного косметолога, але тут я дура спішила і дьоргнулася запитати у неї про крем для лиця. Мені потрібен супер зволоження,
Вона мені продала на вагу. Я заплатила не дорого, навіть дешево.. Я навіть подумала, що пофіг - не дорого, спробую.
Але мене так обсипало від нього, боже я цілий день так мучаюся( прямо біда.
Я подумала що просто не підійшов, бо навіть подумати не могла що таке гівно може косметолог продати(((
Але як подивилася що за крем, то була шокована.
То крем для лиця і тіла. Коштує баночка скільки як я заплатила за 50 мл.
Та фіг з нею з ціною, але я реально сиджу як обпечена. Лице червоне і обсипане.
Написала свому косметологу, завтра поїду до неї.
Я просто поплакатися, що я таке дурне ((
І не бідна, і не тупа ніби, але через те, що спішила щось мене дьоргнуло туди до неї звернутися ((
Ищу Аленя
• 17 января 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Я думала, що крем для лиця і тіла відрізняється лише маркетинговим підгрунтям) лице ж це також тіло
Ну звісно ні
Ищу Аленя
• 17 января 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Автор, обіймаю вас. Хай скоріше все загоється і пройде біль
Дякую вам добра людина. Я як помідора червона, лице пече(
Зліпок ступні• 17 января 2024
Ответ дляШикаю і викаю
автор вы когда пишите слово трагедия, сто раз подумайте, трагедия это когда 138 полк 2 мех. батальон не выходит на связь 7 день... и ты не знаешь, жив ли твой сын и его побратимы или нет. Мира вам, и пусть слово трагедия никогда вас не коснется...
Обіймаю вас. Янгола охоронця вашому синочку. А вам скоріше почути його голос
Соня-сонятко• 17 января 2024
Ответ дляИщу Аленя
Ну звісно ні
Цікаво тоді, цей крем більше для лиця, чи більше для тіла?
Мотористка• 17 января 2024
Дурненька ви якась.. Трагедія- ... ви, непевно, не знаєте що це...
Я, навіть, побігла рятувати, а тут... таке...
Тишком нишком• 17 января 2024
Колите супрастин в попу. Бегом за ампулой и шприцрм, если есть работающая аптека. Аллергия в районе головы, лица и шеи опасная штука.
Тишком нишком• 17 января 2024
Ответ дляМотористка
Да, мы все позавидовали автору,что ее трагедия выглядит так, и я в том числе.
Ищу Аленя
• 17 января 2024
Ответ дляТишком нишком
Дякую. Випила предназолін
Тишком нишком• 17 января 2024
Ответ дляМотористка
Но она молодая девочка скорее всего, и хорошо с другой стороны. К сожалению будут и настоящие в жизни.
Тишком нишком• 17 января 2024
Ответ дляИщу Аленя
Дякую. Випила предназолін
Преднизолон или Диазолин? Если первое- это из пушки по воробьям, и вообще откуда оно у Вас дома есть. Если второе- слабоват, старое поколение.
Вам телефонограмма• 17 января 2024
Ответ дляИщу Аленя
Там склад жахливий і він ще до того і для тіла. Як може бути крем для лиця і тіла одночасно?
Нівея крем для лиця і тіла..є в них такий . Я купую велику банку для рук використоаую. Було що і лице , але алергіі не було .
Латексне альтер ЕГО• 17 января 2024
Ответ дляГрабля
Ну а як ще? Брехню ненавиджу і ніколи з брехунами не спілкуюся.
Напишіть ваш контакт
Подарую вам крем
Помидорина• 17 января 2024
Ответ дляИщу Аленя
У мене не було проблем зі шкірою
Покажите баночку. Она вам с этикеткой продала крем? Где вы увидели состав?
Грабля• 17 января 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Напишіть ваш контакт
Подарую вам крем
Серйозно? Навіть не віриться в таке... Моя пошта 90natalya@gmail.com
АдеКВАтная• 17 января 2024
Тьфу блин и я рванула поддерживать автора... Да уж, точно как в пословице про чёрствый хлеб и мелкие бриллианты. Автор, это конечно слава Богу, что у вас так все зашибись в жизни что трагедия в ней это банальная аллергия на крем, но вы когда пишете такие заголовки, учитывайте как-то ситуацию вокруг и состояние очень многих людей...
Не заздріть тьоті• 17 января 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Пусть и вас никогда не коснется это слово и сын как можно скорее выйдет на связь
Не заздріть тьоті• 17 января 2024
Ответ дляСhanelKa
Серйозно
Пишу без аноніма
Зараз напишу на пошту
Пишу без аноніма
Зараз напишу на пошту
Я когда-то писала вам, что вы -красавица, а сейчас напишу - ещё и большая умница и человек широкой души!!!!