тяжкаялюдина• 18 января 2024

А ви вірите в долю 2? Тепер про щасливі випадки

Тема цікава але моторошна. Я впевнена, що ви знаєте щасливі випадки.
Давайте ділитись.
автор А.р.і • 18 января 2024
Хочеться позитиву

Счастье_же_вот_оно• 18 января 2024
К сожалению, знаю, только плохие. Может хорошие так не запоминаются ?
Крижана бурулька• 18 января 2024
колись давно йшла на роботу і треба було зайти в банк забрати виписки. Я вирішила, що піду пізніше. І пішла на роботу одразу. Ну а під тим банком був вибух і замочили якогось бандюка. Постраждали 5 людей, що поряд були. І це все сталося як раз в той час, що я повинна там бути
Не против• 18 января 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Дуже щаслива історія. Аж моторошна
Крижана бурулька• 18 января 2024
Ответ дляНе против
Дуже щаслива історія. Аж моторошна
а ще одна є. Потрапили в аварію. Залетіли під вантажівку на мотоциклі із чоловіком. У ньогоперелом пальця, у мене два синці на дупі. Як так сталося - невідомо
Salsa-24da• 18 января 2024
Про шо мова?
Не против• 18 января 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Не знаю,чи сміятись,чи співчувати), вибачте

Счастье_же_вот_оно• 18 января 2024
Ответ дляНе против
Дуже щаслива історія. Аж моторошна
У меня есть история недавняя, но не знаю, можно ли её писать или нет. Ездили в прифронтовой город пару недель назад к близким родственникам. Пару дней было всё тихо-мирно, пока там жили. Потом, когда уехали, через пару часов начался массированный обстрел и много домов снесло, там, где мы жили в тот момент
руки_Крюги• 18 января 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Родственники надеюсь не пострадали?
Счастье_же_вот_оно• 18 января 2024
Ответ дляруки_Крюги
Родственники надеюсь не пострадали?
Нет, слава богу
руки_Крюги• 18 января 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Нет, слава богу
Слава Богу
Нагайна• 18 января 2024
Когда была подростом было модно в Сочельник выйти на улицу и спросить у первого мужчины имя.Как скажет , такое имя будет у мужа .Позже вышла я замуж, но имя у мужа было другое.Подали заявление , но не смогли расписаться в указанный день,( 4 апреля )неожиданно умер близкий родственник и свадьбу перенесли.Прожили мы пять лет и развелись.Спустя ещё 4 года познакомилась со вторым будущем мужем, имя у него, как у того мужчины из детства, но было чудно , что свадьбу нам назначили на 4 апреля
У нас с ним вообще такое чувство,что мы с ним связаны на энергетическом уровне Например у меня на работе скандал, я расстроилась, он звонит, спрашивает ,все ли в порядке, говорит ,как сердце защемило, и срочно захотелось позвонить.И так уже 23 года.
Директриссимо• 18 января 2024
Взагалі то якщо так озирнутись назад, то все моє життя - щасливий випадок. Але в кожен зі складних періодів я думала інакше. З чоловіком познайомилась випадково, він помилився телефоном і питав якогось Василя, я послала і рявкнула, що на Васю точно не схожа. Ввечері передзвонив, бо сподобався голос. Потім розлучились, але маю від нього двох найпрекрасніших дітей. Дітей, в принципі, теж народила дивом. Обох. На початку війни якимось дивом запізнилась на 20 хвилин за хлібом, ту чергу розстріляли тварі з танка всю. Не поїхала туди, куди всім зараз медом намазано і, як виявилось, опинилась в максимально підходящому для себе місці. А, ще буквально перед війною не купила омріяну квартиру, щось мене стопорнуло в останній момент, лікті гризла, але зараз я не гола/боса/в брилі. Це якщо дуууже коротко.
Нагайна• 18 января 2024
Было такое: мы из Донецкой области, фронт в 14 году сдвинулся в сторону Горловки и у нас около года было тихо.Как- то я работала дома, а муж в гараж пошел.Я к нему звоню, говорю, а давай документы отвезем в соседний городок, мне это было совершенно не к спеху,он меня забрал и мы поехали, через 20 минут наш город накрыло смерчами , и одна кассета разорвалась над нашим гаражом, вся крыша было, как дуршлаг.Много людей тогда погибло и много было раненых.
ennSe• 18 января 2024
да. я була алкоголиком, вже була ніяка, таке творила що був треш, я розуміла що це все, пішла до нарколога, він шарлатан, не допоміг, включав якийсь ток у кроваті і я лежала, потім я влюбилась в арендавця, і я вишла від алко, вже живу норм років 5 все добре, але невзаємно було з ним. нічого зправилась, то був випадок що можливо спас моє життя.
Тихомандражная• 18 января 2024
Я з Кременчука в той злощасний день коли був приліт в Амстор нам потрібно було відвезти доньку на масаж . Чоловік два роки тому в Амсторі в Комфі купив колонкуJBL і в ній почала глючити кнопка запуску а в Комфі в нього знайомий працював і от чоловік домовився з ним що завезе йому колонку а той її поремонтує бо в цьому розбирається . І от якраз було зручно заїхати в Амстор а потім на масаж. Вийшли з дому сіли в авто до Амстору нам їхати буквально 5хв проїхали половину шляху і доньці стає різко погано її нудить чоловік зупиняється включає аварійну вибігаємо з машини донька рве поки її вмили трохи почекали їй стало краще сіли в машину і пролунав сильний вибух . А могли бути в цей час в Амсторі Бог відвів. Знайомий чоловіка до якого їхали вижив також був травмований та слава богу живий.
Запасная спина• 18 января 2024
У кінці 90-х йшла пішки на роботу бо не було грошей на звичайну маршрутку🤦🏽‍♀️ тож вийшла дуже зарано. Посеред вулиці лежить золотий браслет, чоловічий. І навколо нікого!!! Я його підібрала та потім здала валютчикам, було 143 грами, тож я була неймовірно рада, шо купила на місяць проїздний😂😂😂
Счастье_же_вот_оно• 18 января 2024
Ответ дляТихомандражная
В соседней теме писала, что была сотрудница из Кременчуга, которая неудачно как раз зашла в тот момент и погибла. Это кошмар. П.с. не из Кременчуга, а которая приехала в Кременчуг в тот момент
СМСница• 18 января 2024
Бабуся була з мамою на операції в Києві, не встигла на автобус (буквально перед носом закрились двері), оскільки затрималась в лікарні. Автобус їзав з гори, щось трапилось, пожежа, люди загинули.

Навколо тата обвалився балкон старого будинку. Прилетіло перед ним, поза нам. Його навіть не дряпнуло. А у мене з дитинства фобія ходити під будинками

СМСница• 18 января 2024
І ще. Чоловік 27 років тому в свій день народження прийшов колядувати до своєї хресної, так і ’наколядував’ мене.
Карина75• 18 января 2024
Знаю хорошие случайности и случайности приводившие к гибели. Не бывает случайностей, это судьба и эти случайности были не случайностями. В ранней молодости я пересела на заднее селение машины за 10 минут до аварии. И благодаря этой случайности осталась жива, хотя травмы получила серьезные.
Метелик• 18 января 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Дайте, пожалуйста, ссылку на ту соседнюю тему
Seehund• 18 января 2024
Моя мама вышла в магазин и тут прилетел снаряд ее взрывной волной прямо внесло в калитку соседа через дом и отделалась лёгким испугом. Вышла бы на 5 минут позже убило бы, у нас ворота свернуло в спираль и снесло весь забор.
АсобеннАя• 18 января 2024
Ответ дляСМСница

Була вагітна і поверталася з роботи додому. Тільки зробила крок під вікнами і позаду розбивається скляна пляшка там, де я секунду назад пройшла. Більше я під балконами, вікнами намагаюсь не ходити.
Уравнобешенная• 18 января 2024
Боже, в нас вже спогади більшість про війну (( бідні-нещасні ми .
Тихомандражная• 18 января 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
У знайомих родичка з донькою пішли в Амстор мати пішла в сільпо була травмована вижила а донька пішла в Комфі загинула за неділю до цього вони повернулися з Польщі.