Робот Вертер• 18 января 2024
хочу чтобы я и богатенький Буратино
Эротическая фантазия, пусть толстый и лысый и постарше меня, но чтобы отблагодарил потом хорошо это главное
Красавица писяная• 18 января 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Та чому ж нічого. Якби нічого, то і піти з дітьми від нього не наважилася. Але мій дохід завжди був в десятки разів менше його. А от його уявлення про родину, де він платить, а за це отримує ’все включено’, а не партнерство, з часом довів до депресії. Ні, дякую. Краще нічого.
чаще всего мужчины у которых много денег психопаты
Дівчина Бобула• 18 января 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Ні, в мене взагалі не той випадок. Нормальний чоловік, але вся його присутність вдома була зведена до лежання на дивані і вихід на кухню для поїсти. Все. Я просто жила з чоловічим тілом у домі.
Робот Вертер
• 18 января 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Зовсім ніхто?
Безкоштовно звісно ,що ніхто