18 января в 11:00

Шкільний рюкзак із зарядкою для телефона, це практично? Фото

2 1
allo4ka21 18 января в 11:02
Якщо не буде забувати заряджати рюкзак) у моєї малою павербанк, але він її не рятує, бо вічно розряджений.
Найкраща 18 января в 11:07
А що саме має бути практичним?
Це рюкзак з диркою, через яку ви маєте просунути дріт і зʼєднати power bank, який треба купити окремо і телефон.
Дитині потрібно йти по вулиці з телефоном в руках і одночасно заряджати його?
LiliaCh 18 января в 11:21
Практично заряджати телефон вдома, тоді заряду вистачить на день. Це просто маркетинговий хід.
fishcka 18 января в 11:26
купіть невеликий повербанк і шнурок.
і ще кожного вечора перевіряйте чи повербанк заряджений а вранці слідкуйте щоб дитина його в рюкзак поклала :)
Рита-8e7c 18 января в 11:31
У чоловіка такий рюкзак (купили не через це, а просто сподобався). Жодного разу зарядкою не користувався. Краще вже павер банк нормальний купити.
alena2013 18 января в 11:40
Ответ дляallo4ka21
Якщо не буде забувати заряджати рюкзак) у моєї малою павербанк, але він її не рятує, бо вічно розряджений.
Как заряжать рюкзак? Это слот переходник для usb, к нему подключается павербанк.
алергирина 18 января в 11:49
Ніразу не користувався. Купили ради цього
allo4ka21 18 января в 14:45
Ответ дляalena2013
Как заряжать рюкзак? Это слот переходник для usb, к нему подключается павербанк.
Ну, его я и имела в виду