Пенек Возмездия• 18 января 2024
Чи працює у вас HD rezka?
Якщо так, то який у вас інтернет-провайдер?
Пенек Возмездия
• 18 января 2024
Ответ дляРеанимация
Кожен день тема. Працює. Лайф і Київстар
Не бачила тем раніше, зараз подивлюсь в пошуку. А якість яка? Бо в мене 720 найбільше і пів години грузиться ((( на Київстарі
Пенек Возмездия
• 18 января 2024
Ответ дляПозаземний розум
Не може це залежати від провайдера
Чому? Пишуть шо саме провайдери блокують сайт
Сарафанное радио• 18 января 2024
Не працює, навіть після танців з бубном. Також відвалився HD Videobox. Працює тільки Filmix. Оператор Київстар.
Почекуха• 18 января 2024
На телефоні працює, на телевізорі - ні, як би не танцювала з бубном, не переставляла різні додатки, не прописувала різні сайти - не працює :( провайдер фрінет