Чумацький Шлях• 21 января 2024
Які глисти визивають аллергічну реакцію?
Свербіж тіла
Чумацький Шлях
• 21 января 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Вы после того, как обнаружили их у себя, приняли противопаразитарное? Может это на него аллергическая реакция?
Я думала над цим.. Через декілька днів(раніше не було можливості) пила 5 днів антигістамінне лоратодин дарниця, але свербіж не пройшов
Чумацький Шлях
• 21 января 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
ого, они же по идее должны выводится из оранизма в течении пары дней, через 2 недели по-моему еще раз надо принять таблетки, чтоб наверняка
Я й пила через півтори неділи. І тільки тоді зʼявилось оце все. Коли вперше пила, то свербіжц не було
Все буде• 21 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
когда была крапивница у меня мне ни одно антигистаминное не помогало.она сильнее и не алергического генеза,потому таблетки не помогают.только гормон помогал
Чумацький Шлях
• 21 января 2024
Ответ дляВсе буде
В мене начебто ніколи не було крапивниці, тому я не зовсім знаю як вона виглядає і не можу сказати чи схоже в мене на неї
Гадаю_По_шнуркам• 21 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
а в аннатоции в перечне побочных реакций есть такое? может печень так реагирует на сильный препарат
Чумацький Шлях
• 21 января 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
В переліку побочок вормілу можна було знайти слово зуд, але там не описувалось який саме
Все буде• 21 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
это волдыри как когда комар кусает,очень зудящие
Чумацький Шлях
• 21 января 2024
Завжди коли в мене були глисти(дитинство наприклад), то я пила саме ворміл і допомогало, і ніколи не було свербіння
Гадаю_По_шнуркам• 21 января 2024
Ответ дляВсе буде
выпейте аллерзин или что-то противоаллергическое и атоксила на всякий случай
Чумацький Шлях
• 21 января 2024
Ответ дляВсе буде
Ну в мене не так( на щастя)
Типу шкіра свербить, червоні плями (я вам описувала які)
Але шкіра в мене свербить і там де нема нічого( на вигляд абсолютно здорова, але свербить)
Все буде• 21 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Ну в мене не так( на щастя)
это похоже на атопический дерматит
Чумацький Шлях
• 21 января 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Пила лоратодин дарниця пʼять днів і не допомогло
Гадаю_По_шнуркам• 21 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
ну 5 дней это не мало, а чего к врачу не обратитесь?
Чумацький Шлях
• 21 января 2024
Ответ дляВсе буде
это похоже на атопический дерматит
В інеті видає що це хронічне захворювання.. капець
Я ж не думаю що тільки через побочку від вормілу чи глистів може зʼявитися таке(як мінімум сподіваюсь)
Чумацький Шлях
• 21 января 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Тому що вже набридло ходити до лікарів, бо на протязі двох років не можуть допомогти з лікуванням однієї проблеми, а прогресу нуль
Чумацький Шлях
• 21 января 2024
Ответ дляВсе буде
они все могут вызывать
«они все» маєте на увазі що усі глисти можуть викликати таке чи що остриці все можуть викликати?
Чумацький Шлях
• 21 января 2024
Начиталася про аскарид і аллергію і теперь якось лячно. Сподіваюся це звичайні остриці і не більше (
Чумацький Шлях
• 21 января 2024
Також в якихось коментарях читала, що якщо є остриці то завжди з ними аскариди, а якщо навпаки то ні. Я не знаю правда чи це. Тому хочу запитати, чи можуть бути просто остриці без аскарид?
Гадаю_По_шнуркам• 21 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
у меня 10 лет назад лямблии обнаружили, ничего другого не было, хз как они там оказываются, но лечение помогло. На счет аскарид не знаю, а что гугл пишет?
Менее Более• 21 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
В мене свербіж по тілу і плями чернові, то зʼявляються, то проходят. На пальцях однієї руки були червоні та сухі плями, але їх мазала гелем і кремом і тепер не такі чернові і сухі там. Але турбує свербіж і ці непостійні плями
А вы витамины никакие не принимали? Возможно,печень не справляется ?
Чумацький Шлях
• 21 января 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Та різне пише. Що взагалі глисти можуть викликати таке, а десь конкретно за аскарид.
Боже, я сподіваюсь що в мене остриці, бо я яйця тоді бачила, наче вони
Менее Более• 21 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Так ви,скоріш за все,печінку посадили протиглстними препаратами,вони дуже токсичні. Вам дієту 5 потрібна
Чумацький Шлях
• 21 января 2024
Ответ дляМенее Более
Не пила вітамінів
Чумацький Шлях
• 21 января 2024
Ответ дляМенее Более
Думаєте що через те що печінку вбила, то може бути свербіж?
Дієта 5? Таке існує чи ви описались? Просто вперше чую😅
Менее Более• 21 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Проблеми зі шкірою,алергія,свербіж-частіше за все так реагує печінка. Не треба глибоко копати, зазвичай діагноз на поверхні. Дієта 5-це 5-й стіл . Не можна жирне,смажене, копчене, наваристі бульони. В принципі,просто здорове харчування
Чумацький Шлях
• 21 января 2024
Ответ дляМенее Более
Ох, сподіваюсь допоможе, дякую за пораду! А не знаєте скільки потрібно так харчуватися?
Все буде• 21 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
все глисты могут такое вызывать
Все буде• 21 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
это врожденное.могло просто вылезти сейчас на фоне чего то.с этим рождаются,и бывает всю жизнь не знают.что то спровоцировало и вылезло
Чумацький Шлях
• 21 января 2024
Ответ дляВсе буде
Зрозуміла, сподіваюсь що в мене не це. І мені допоможе діета 5, як рекомендувала людина (трохи зверху)
Чумацький Шлях
• 21 января 2024
Ответ дляМенее Более
Скільки так потрібно харчуватися? В інтернеті не знайшла