бювет_в_обед• 21 января 2024
Чому я не викину ту шизу з голови?
Я заміжня, є все: і щасливі моменті і сварки все не погано, але ми і не безхмарно щасливі. Зраджувати чоловіку я не хочу, бо не бачу сенсу.
Але, коли я вип’ю вина і закрию очі то інколи думаю про одно чоловіка. Ми познайомились давно , коли ми компанією відпочивали. Він з іншого міста, але запам’ятався мені, бо якось просто з ним, він дивно якось зі мною спілкувався і тд. Я просто його запам’ятала. І ось через декілька років ми зустрілись і знову ці полунатяки, погляди. Наче і нічого, і наче щось таке є. Це мене бентежить. Він і не зникає з мого життя остаточно, то тут, то там вирине. То якісь фотки, то спогади…
Ну ніхтож не забороняє трохи помріяти.
Нафаня Маня• 21 января 2024
То вам со временем скучно в отношениях стало. Ну или может не сильно любите мужа
Сіґеле-міґеле• 21 января 2024
Так это у всех бывает.
Сразу вспоминаю фильм, с Томом Крузом, ’С широко закрытыми глазами’.
Посмотрите, может чем то поможет))
Щира українка• 21 января 2024
Коли чогось не хватає в відносинах починаєш фантазувати про других 😉
Тепличная• 21 января 2024
Ви самі все сказали останньою фразою)). Так, мріяти приємно, це така ж потреба, як зустрітися з подружкою або подивитися цікавий фільм. А ’чогось не вистачає’ у будь-яких відносинах.