Трільчиха• Изменено 21 января 2024

Хто вивчив німецьку до В2, С1. Що вам допомогло?

Порекомендуйте ресурси, можливо онлайнкурси, посібники, блогерів, викладачів, канали. Будь-які ресурси.
Все що вам допомогло вивчити німецьку.
Дякую
Муркошечка• 21 января 2024
Немецкий муш
Анонім Завгосп• 21 января 2024
Послухаю про С 1
автор Трільчиха • 21 января 2024
Ответ дляМуркошечка
Немецкий муш
Не підходить , бо є український.
Дійсно, у кого стосунки з herrами швидше мову вчать
Анонім Завгосп• 21 января 2024
Ответ дляМуркошечка
Немецкий муш
Супер,скільки пройшло часу вивчення,щоб прямо здали на С1? Дякую.
gdsN• 21 января 2024
мабуть ніщо так не допоможе як чітка впевненність в тому що от реально воно треба. бо ті біженці, яким не дуже близько усе в німеччині, і є думки про повернення в Украіну тощо, то у них і нема мотиваціі.

А от коли все в німеччині радує, хочеться там побудувати карєру, вчитися, попри специфічну бюрократію, то завжди буде натхнення вчити і вдосконалювати мову.
IQ 80• 21 января 2024
Нічого. Кожному своє по можливостях. Мені подобається мова, і навіть мені непросто, а ті хто через силу, то взагалі капець як складно. Тому просто терпляче вчіть і прійміть те, що все вивчити неможливо.
yokogama1• 21 января 2024
интенсивные курсы, чтение всего подряд начиная от романов, заканчивая учебниками по неорганической химии, слушание аудиокниг, просмотр стендапа и регулярные встречи для поговорить
Муркошечка• 21 января 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Я с В1 переехала. Но с немцами быстро язык прокачивается, учитывая их любовь спорить и считать свое мнение единственно верным
Просериарила молодость• 21 января 2024
Ответ дляТрільчиха
Не підходить , бо є український.
Радио,фильмы,чтение
Ну и новые слова каждый день вечером повторять
gdsN• 21 января 2024
Ответ дляIQ 80
мабуть же ще бо є мотивація? хочеться жити в німецькомовній країні, будувати там карєру? бо інакше коли людина однією ногою вже в Україні, чи думає про переїзд кудить в іншу країну (де достатньо англійської), то там і В1 важко буде вивчити, бо просто не баче перспектив нащо воно їй, ще й враховуючи темп равлика в усіх карєрних справах)
На пів ставки• 21 января 2024
Мотивація
Удачная• 21 января 2024
Работа с немцами,общение,ну и новый парень- немец,всё что я учила на курсах- абсолютная ерунда
Борець за гаманець• 21 января 2024
Ответ дляУдачная
Каким фразам вас научил?
Кучерявочка• 21 января 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Каким фразам вас научил?
Das is fantastisch:)
yokogama1• 21 января 2024
К стати, считаю что после В2 выйти на реальный С1 можно уже без курсов, уже есть понимание как учить язык и на В2 словарный запас позволяет комфортно читать и слушать всякие подкасты, что позволяет довести навыки чтения и слушания до С1 не выходя из дому
Шальная коклетка• 21 января 2024
Емігрувала до війни. Підтримки нуль, розраховували самі на себе. Не будеш же безкінечно нових знайомих просити поговорити, перекласти, зясувати, записати. То вчилась мова аж бігом, кожне слово ловила і намагалась запамятати. Почались курси, говоріння пішло дуже швидко. Слухала радіо, робила вправи додатково онлайн.

А сусідку от джоб утримує, то вона В1 мало не третій рік опановує...
ЖующаЯКонфету• 21 января 2024
Arbeit.
IQ 80• 21 января 2024
Ответ дляgdsN
Ні. Зовсім інакше. Просто хочеться розуміти що навкруги відбувається)) та і цікаво, бо складно. З мотивації щоб не гірше за інших. Зараз В-2, хоча англійської тут би вистачило, всі розуміють і розмовляють. На карʼєру не претендую, а там як буде)
Але здібності та/або мотивація звичайно найважливіші. Ну і далі труд, але він далеко не завжди ключ до успіху, на жаль
Ананомчикус• 21 января 2024
Ответ дляШальная коклетка

Зависть) отличительная черта украинского народа)
Ананомчикус• 21 января 2024
Ответ дляIQ 80
Кем планируете работать в Германии?
IQ 80• 21 января 2024
Ответ дляАнаномчикус
Кем планируете работать в Германии?
Я не в Німеччині і поки працювати не планую 🤷‍♀️
Просериарила молодость• 21 января 2024
Ответ дляАнаномчикус
Die Neiderin)
Удачная• 21 января 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Каким фразам вас научил?
Обычным разговормым фразам..
Исправляет меня,и естественно если говоришь с носителем,то запоминаешь правильные фразы
Миловидна леді• 22 января 2024
Немецкий язык по плей-листам с нуля до автоматизма на ютубе.
Удачная• 22 января 2024
Ответ дляКучерявочка
Das is fantastisch:)
Кстати,это глупые выдумки понаехавших
автор Трільчиха • 22 января 2024
Ответ дляМиловидна леді
Можете порекомендувати канал?
Просериарила молодость• 22 января 2024
Ответ дляУдачная
Кстати,это глупые выдумки понаехавших
Что именно?
Миловидна леді• 22 января 2024
Ответ дляТрільчиха
Можете порекомендувати канал?
https://www.youtube.com/playlist?list=PLpvrYdFr65lcAnsNDkA1Fcs9sfCy4k6tv