Оно само купилось• 21 декабря 2025

А ви вже купили дітям новорічні подарунки? Поділіться ідеями для підлітків

Хлопець підліток. Поки з ідей тільки ніндендо світч
Люблю ВалЄру• 21 декабря 2025
Ответ дляДружная семейка
І це лякає.
Моїй лише 5, постійно дрібні іграшки ( до 1000 грн) купляють я просто заїхавши в Ашан чи Новус на щотижневу продуктову закупку.
Миколай приніс 5 настольних Ігор і смарт годинник (годинник дитина писала в листі Миколаю) радості у дитини не було.
Мене чомусь ця відсутня радість так засмутила. Ці ж всі танці з бубнами щодо подарунків, щоб подарувати емоцію. В в результаті емоції немає.
Задумалася, що ми батьки 21 століття робимо не те?
А зачем так много игрушек? У вас дом? Куда их складывать?
И да, ребёнок не видит разницы между буднями и праздниками, потому и радости нет
автор Оно само купилось • 21 декабря 2025
Ответ дляПомогалочка
PS Portal?
Ні, такого немає, дякую подивлюсь
ХвилювАллочка• 21 декабря 2025
І сину, і доньці парфуми, солодощі, крокси, донька ще кулю з Гаррі Поттером, кіндер і харібо з Гаррі замовила, сину м´яч і кепка з Барсою
Лунтик-паунтик• 21 декабря 2025
Ответ дляРассказница
Нет, он этот хочет, оригинальный.
Ого. Крутой набор. Та купите китайский хорошего качества. Всё равно пылится на полке будет
Лунтик-паунтик• 21 декабря 2025
Ответ дляБарабасиха
«Лучше чем оригинал» - это просто смешно.
Зачем вы это пишите?
Смейтесь если вам смишно.
Да лучше. Гарри поттера какой-то набор последний лего покупали ещё в корону некоторые детали либо трудно защёлкивались либо плохо отщёлкивались, какие-то мелочи вовсе отпадали. А перед этим два огромных дома с принцессами купили bela китайской - всё идеально. Как будто это что-то высокотехнологичное. Кубики из пластика. Не удивлюсь если они на заводе лего и сделаны только в ночную смену Как водится у китайцев
Рассказница• 21 декабря 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Так проблема в том, что мы из-за войны на сьемной квартире, она хоть и 3К, но места где хранить его просто нет, он в собранном виде шириной 60 см и длиной до метра. Вопрос не в деньгах, чтобы купить там китайский, мы можем себе его материально позволить и предлагали ему альтернативы за эти же деньги, а в месте для хранения. Когда у нас был свой дом, у него было где это все хранить, но сейчас, благодаря «асвободителям» мы бомжи в другой стране. Короче, не решилась его заказать. Сейчас на Рождество поедем в Прагу, там есть музей лего, может что компактнее присмотрит.
ЯниЯ• 21 декабря 2025
Ответ дляОно само купилось
У нас гроші як подарунок «не котуються», треба саме подарунок.
Питаю що, «придумай щось, зроби сюрприз»
танк (в грі)
Ганцю в кєдах• 21 декабря 2025
Подросток?
Так с ними все проще уже. Моя кидает ссылки,я заказываю.все
6 кіндерів очень странних дел вже купила)
ФсеСама• 21 декабря 2025
Ответ дляМой завтрак
Мені простіше, у мого є список бажань )))
Замовила один з кубиків рубіка зі списку, додала від себе одну книжку манги з серії яку він збирає. Ще докину щось солоденьке :)
Минулого року хотів магнітну зарядку для телефону і годинника.
В списку є ще кілька кубиків та навушники, лишила на день народження )))
Дайте, будь ласка, посилання на кубик рубика. Теж треба хороший
Полюю на дрони• 21 декабря 2025
Сыну 11, получит защиту и вратарские перчатки для футбола, зарядную станцию для джостиков PS, Лего Гарри Поттер автобус, рюкзак Madpax, книгу, много сладостей.
А и 3 новых настольных игры, но это общий подарок для всех детей. Мы обычно такое пакуем отдельно ’для всей семьи’
Мой завтрак• 21 декабря 2025
Ответ дляФсеСама
https://cubes.in.ua/ua/kubik-rubika-3x3/gan-356i-c...
У сина такий є, це з тих, що до застосунку привяʼзуються )
https://kubik.in.ua/ru/unikalni/
Можете ще тут подивитись різні. Я на обох сайтах замовляю.
Кружите меня,кружите• 21 декабря 2025
Моя фантазия иссякла за годы материнства, дети тоже не могут ничего особенного придумать. Поэтому куплю сладости, небольшие наборы Лего техник и заказала на Али 3D-принтер. По отзывам - неплох для начинающих и детей. Надеюсь, что будет хорошо работать
Дружная семейка• 21 декабря 2025
Ответ дляКидстаффовна
Якщо є хобі , то варіантів подарунків безліч згідно хобі
І хобі є, і варіанти подарунків є. Мова про те що діти в наш час перенасичення можливостей і доступностей витрачають відчуття радості.
Федорино Горе• 21 декабря 2025
Ответ дляДружная семейка
І це лякає.
Ну так понятно, что не було. А зачем аж сразу 5 игр? Если бы дарили по одной, было бы больше радости и желания играть. Настолок на самом деле не так много классных, говорю как ценитель. Поэтому скорее всего было 5 штук таких себе
Дружная семейка• 21 декабря 2025
Ответ дляКопирайторша
То припиніть підтримувати це гіперспоживання. Доросла в родині ви і гаманець в ваших руках.
Так, можливості є, чому не купити те що дитині хочеться?
Ми ж собі не відмовляємо коли хочемо смачного вина, м´яса, сиру, нової піжамки, книжки і т.д. Тому і дитині не відмовляємо, вона є просить доступні для нашої сім´ї речі.
Дружная семейка• 21 декабря 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Так, будинок.
У дитини окремо дитяча кімната, окремо ігрова кімната, де всі її ігри.
Дружная семейка• 21 декабря 2025
Ответ дляФедорино Горе
Дитина любить настолки. І дитячих зараз дуже багато цікавих. Наприклад, Миколай приніс дитячу монополію, зоомагазин, ферму, піцерію і ще якусь з кубиками типу тетріс.
Багато тому що важко було вибрати з такого різноманіття і ціни смішні 300-400 грн.
Федорино Горе• 21 декабря 2025
Ответ дляСвекруня
Бинокль ночного виденья.
Рации настоящие, есть прикольные желтенькие.
Набор из серии опытов на выживание/
Микроскоп хороший.
Телескоп не из серии игрушки.
К чему вы готовите ребёнка? Какой-то странный набор
муха в кедах• 21 декабря 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Ну значить буде відкривати після Різдва) був вибір між солодким пакунком просто і адвентом- як на мене, друге цікавіше.
Хороша ложка к обеду
Свекруня• 21 декабря 2025
Модель самолета Мрія. На розетку есть несколько вариантов - идей.
Свекруня• 21 декабря 2025
Модель самолета Мрія. Есть несколько вариантов на розетке
АдеКВАтная• 21 декабря 2025
Ответ длямуха в кедах
Хороша ложка к обеду
Ви багатьох племінників вітаєте достатньо дороговариісними подарунками?) я Вашої думки не запитувала стосовного СВОГО подарунку для СВОГО племінника. І так, це Адвент календар кіндер, я йому дарую його завжди на новорічні свята. І дитина завжди задоволена.
Знаю бакси• 21 декабря 2025
Лучше воспитывайте своих малолеток нормально,а не подарки им покупайте. В торговые центры зайти нельзя, как идиоты себя ведут
Сусановна• 21 декабря 2025
На 31 - купила дочке сумку , палетку и парфюм.
На 24-25 - другая сумочка и др. палетка.
С 1-31 сама собирала ей адвент ( неск. тем про наполнение тут мои ) , у нее ежедневно подарки продолжаются , просто больше не выкладываю.
Мозговая пилочка• 21 декабря 2025
Ответ дляМerida
Мой уже даже купил. В связи дефицита оперативной памяти в мире, ее и заказал. Уже лежит. Думаю, будет новый комп собирать. Или перепродать потом. Не знаю. Но моему 16, и ему нравятся такие вещи.
Мій збирав на комп , чекав чорну пʼятницю , щоб трохи зекономити, а памʼять якраз до чорної пʼятниці вдвічі виросла в ціні.
Копирайторша• 21 декабря 2025
Ответ дляДружная семейка
Тоді сприймайте як факт, що дитина вже нічим особливо не буде здивована. На 16-ти річчя квартира з машиною сприйматимуться як належне.
Як довго вона грає іграшками, які ви купуєте постійно? Куди ви діваєте те, що вже нецікаво? Продаєте?
ЖенаАйтишнеГа• 21 декабря 2025
Своєму підліту купила навушники Airpods4, з шумопоглинанням.
ЖенаАйтишнеГа• 21 декабря 2025
Ответ дляКидстаффовна
У тих хто дарує зубні щітки підліткам прямо вагон фантазії
А для чого знецінювати вибір інших людей?
ЖенаАйтишнеГа• 21 декабря 2025
Ответ дляМerida
Я все же за выбор, конкретный выбор , с ребёнком
Я, наприклад, знаю чим цікавляться мої діти, що б хотіли мати, тому можу зробити сюрприз, який точно їм зайде.