Света С Приветом• сегодня в 00:43
Дівчата, підкажіть як Ви справилися з самотністю
і відсутністю радості в житті, через виїзд доньки за кордон разом зі своїм хлопцем. Вона промінчик і позитив у моєму житті. Не уявляю своє життя без неї.
Секс-Бомба• сегодня в 08:29
Я мабуть, неправильна мама, в мене туга була від сили тиждень. Далі розуміння, що дитина в безпеці, в іншій країні і тд .
Зараз живу спокійно. Спілкуємось по телефону. Скоро приїде на канікули
Света С Приветом
• сегодня в 09:07
Ответ дляВельми шановна
К самой себе
Розумію, що це найправильніше, але нема мотивації.
Света С Приветом
• сегодня в 09:09
Ответ длявсемВсёИмного
Я коли закінчила навчання і пішла на роботу, то орендувала квартиру і так мені радісно було, що я й зустрічатись ні з ким не хотіла. Пішла на танці, вивчала другу іноземну, їздила на екскурсії по Україні, передивилась купу серіалів та фільмів.
Всі люди різні. Це дуже добре, що ви така і отримкєте від цього реальне задоволення.
Света С Приветом
• сегодня в 09:10
Ответ дляСарафанное радио
Вы ее сделали своим эмоциональным мужем
Можливо. Щось в цьому є. Це найбільша радість і любов, єдина підтримка
Света С Приветом
• сегодня в 09:10
Ответ дляНакладні мюслі
Візьміть собі песика
Робота. Песик буде днями сам.
Света С Приветом
• сегодня в 09:14
Ответ дляА я з косою
А дочка тоже так сильно привязана к вам? Я пока живу с сыном зарубежом. Но очень бы не хотела жить с ним в разных странах. Но как уже будет лучше для него.
Донька не прив´язана. В неї нема емоційної залежності. Вона мене любить і будуть своє життя з людиною, яка відповідає всім її очікуванням. Так вийшло, що він виїхав, поки виїзний і відповідно покликав з собою. Ніяких вагань і обмірковувань з її боку. Як він тільки сказав їй про виїзд, вона відразу мені сказала, що вона все кине і поїде до нього, як тільки він запропонує. Навчання теж.
Света С Приветом
• сегодня в 09:17
Ответ дляВітаміни косметика
народіть ще дитину. Ось ми з чьоловіком двох маємо - якби не війна я б ще народила
Пізно пити боржомі))) і навіть якби я була молодшою, я б не хотіла проходити період до закінчення школи ще раз))) тим більше з дитиною з таким характером
Света С Приветом
• сегодня в 09:22
Ответ дляКоник-стрибунець
Зачем с ней справляться? Наслаждайтесь! Займитесь собой, любимым делом, делайте то, что хочется, а не то что надо!
Що ж всі так давлять займись собою. Та не кожному це реально в радість. Для цього потрібно досить багато грошей і емоційної пустоти це не вирішить. Навіть будучи молодою і гарною і оточивши себе уявними хоббі, я плакала вночі в подушку. Уявні хобі не стали радістю: курси авто, англ., спорт не розвинулися в задоволення і навички. Все це просто покинула викинувши декілька років, бо це все не моя реальна віддушина.
Света С Приветом
• сегодня в 09:25
Ответ дляСекс-Бомба
Ви як раз правильна, для себе, не розчиняєтеся
Света С Приветом
• сегодня в 09:24
Ответ дляСекс-Бомба
Ви сама живете?
Невгамовна шахиня• сегодня в 09:50
Ответ дляСвета С Приветом
Я це ніби розумію. Але ... нічого нецікаво. Це як замість їжі пропонувати воду, її ніщо не замінить.
ну тоді залишається доживати як є, а скоріше за все своїм мовчазним стражданням ви повернете доньку, і вона не матиме свого життя, а лише ваше.
Невгамовна шахиня• сегодня в 09:53
Ответ для...аяприкольная
Заметила в основном это на этом форуме такое, либо ещё некоторое мои друзья такое же мололи, кто ещё никого не терял. У меня очень сильная эмоциональная связь с отцом, ещё с одним человеком, после их потери (смерти) у меня на душе осталась будто дыра и пустота. Куда бы я не ездила, какие бы шмотки не покупала, это не приносит эмоций особых и радости. Это в 20 мне в целом было пофиг на всех, но в том то и дело, что я знала что у меня есть тыл, где-то там, но он есть, хотя и не ценила этого. А оставшись в одиночестве понимаю, что близких и семью никто не заменит. А тут какая-то мода на ’мне никто не нужен, пусть хоть все передохнут’.
у автора, на щастя, ніхто не помер, як можна це порівнювати?
Звісно люди засмучуються, коли близькі їдуть, але шукають інші сенси і радощі в житті, або страждають і не дають життя близьким. Вибір завжди за людиною.
Невгамовна шахиня• сегодня в 10:00
Ответ дляСвета С Приветом
ніхто не давить, просто це реальна перспектива не доживати життя в стражданнях. А як у вас вийде - то вже як ви вирішите.
Мій чоловік служить, те, що діти виростуть і підуть я сприймала нормально, так і має бути, у них має бути своє життя. А от перспектива доживати життя без чоловіка мене прям загнала в деперсію. Бо на війні може статись що завгодно(
Але є вибір - жити своє життя зараз, шукати радості і задоволення, або тужити за чоловіком ще хто знає скільки часу. Я вибрала перше. Що ви обирете - це вже від вас залежить.
Звісно краще поїхати на відпочинок з чоловіком (у вашому випадку з донькою), але якщо це неможливо, то краще поїхати самій, ніж сльози лити вдома перед ноутом.
Света С Приветом
• сегодня в 10:05
Ответ дляСекс-Бомба
Так, з собакою
Що робите вечорами/на вихідних?
Света С Приветом
• 2 часа назад
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ні. Донька не залежна емоційно. Тому у неї все Ок
всемВсёИмного• 2 часа назад
Ответ дляСвета С Приветом
Вам треба поміняти ставлення до ситуації, переосмислити життя. Знаю сказати легше, ніж зробити, але хоча б спробуйте. Познайомтесь з собою.
Света С Приветом
• 2 часа назад
Ответ дляНевгамовна шахиня
Дякую. Ви праві на 100%. Але душа прагне бути ближче до дитини. А те, що у дітей своє життя-це зрозуміло.
Света С Приветом
• 2 часа назад
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ну як так зрозуміла, що діти ще з вами. А от коли вони реально підуть і далеко і чоловіка не буде поряд-це буде відчуватися зовсім по-іншому.
Света С Приветом
• 2 часа назад
Ответ длявсемВсёИмного
Треба. Знаю. Спробую. )) Познайомитися з собою - це як?
всемВсёИмного• 2 часа назад
Ответ дляСвета С Приветом
От ви пишите дочка поїхала і у вас нема радості, немає позитиву. Але. Ж ви особистість, а не частинка іншої особистості, у вас же є якісь свої бажання, вподобання, приводи для радощів.
Невгамовна шахиня• 2 часа назад
Ответ дляСвета С Приветом
так, звісно без дітей і чоловіка було б ще важче.
Коли ви кажете, що мене нічого не радує, проблема в іншому. Ви порівнюєте якусь активність з тим, якою вона було б з донькою і без неї. І зробити її такою ж бажаною, але без доньки неможливо.
Порівнювати треба інше: сидіти плакати на порадниці через тугу за донькою чи сходити в кіно. Розумієте? Я декілька років не їздила у відпустку, бо ’без чолвоіка, то не те’. А потім поїхала, бо краще відпустка без чоловіка, ніж взагалі ніяка. Ось це вам намагаються донести, коли кажуть займіться собою.
І до речі, донька у вас може емоційно і незалежна, але повірте, їй погано від того, що ви страждаєте. Якщо ви їй не байдужі, а ви їй очевидно не байдужі. Тому заради неї ставайте більш щасливою, бо цей присмак страждання буде відчувати і вона. Вона звісно його зможе толерувати, але навіщо це?
Угадайс• 2 часа назад
Така ж сама ситуація, син виїхав, чоловік воює. Спочатку зривало дах, зараз потихеньку заповнюю своє життя, прогулки з собакою та подругами, пішла на танці, взяла вже другий навчальний курс по роботі, просуваюсь по кра´єрі. Стараюсь виходити, не пропускати можливості побути в двіжухе, на танцях, з подругами, з собачниками. Поки так мені краще
Коник-стрибунець• 1 час назад
Ответ дляСвета С Приветом
Дело не в количестве хобби, а как вы к ним относитесь. Может грубо прозвучит: но вам нужно, чтобы вас кто-то развлекал? кружил вас? Определитесь, что именно вам нужно: общаться можно и посещая секции, кружки, группы по тому же английскому или вам нужен мужчина, о котором вы будете заботиться и этим наполнять свое время. Кто-то из психологов даже говорил, что психологическая зрелость, это когда вам интересно даже в одиночку, тогда и другим будет с вами интересно. Может вам начать с психологов?
Чаклунка-ведунка• 1 час назад
Ответ дляВітаміни косметика
Ви хоть прочитайте що автор написала, а не несіть брєд.
Секс-Бомба• 1 час назад
Ответ дляСвета С Приветом
Що робите вечорами/на вихідних?
Ходжу в зал, готую їсти, гуляю з собакою, вчу англійську, інколи зустрічаюсь з друзями, роблю собі манікюр, фарбую волосся, можу поїхати до мами в гості, поїхати в парк , на озеро і тд
Але і вдома просто мені не сумно
Чаклунка-ведунка• 1 час назад
Ответ дляСвета С Приветом
Зайдіть хоча б на ютуб до Холоденко... Вона багато ефірів має з розборами ситуацій і дає своє бачення.
Шальная коклетка• 1 час назад
Ответ дляСвета С Приветом
Дякую. Все розумію. Чоловік ... та вже кому ти потрібен під 50.
Мее кажется вы сейчас пожинаете плоды неправильного баланса в вашей жизни. Потому что семья это мужчина и женщина. Дети это только гости, которые уйдут в жизнь строить свои семьи. Вы же на дочку переложили функцию мужа частично (быть рядом, создавать компанию, иметь общие интересы) и поэтому теперь вам так больно. Синдром пустого гнездо все проходят и даже в паре это тяжело, именно в этот период некоторые распадаются, где именно ребенок держал семью как единое целое. Т е даже для парыэто очень тяжелое время эмоционально. А для вас одной и подавно.
Ваши мысли могла бы она быть счастлива рядом с вами вообще очень эгоистичны. Подозреваб что дочка тоже не просто так приняла решение уехать подальше (может даже подсознательно), играть роль спутника жизни для мамы очень нелегко
Примарочка• 1 час назад
Ответ дляСвета С Приветом
Такие ощущения только в первое время. Но, знаете, что меня больше удивляет? Ваша зацикленность на ваших личных ощущениях (мне никто не будет помогать, моему приходу никто не будет радоваться, мне будет скучно и неинтересно).
Когда этот разрыв произошел в моей семье (дочь пришлось отправить одну,- без друзей, родственников, парня), я все время думала о ней - как она там, если заболеет, попадет в передрягу, нормально ли она ест, лечится, хватает ли ей средств на жилье, на что-то кроме еды). И, ее отъезд был не ожидаемым, а спонтанным решением...Ничего, все хорошо. Года два у меня ушло на привыкание и успокоение, теперь нет этого беспокойства. А о себе у меня и не было таких мыслей, как у вас
Сіґеле-міґеле• 42 минуты назад
Ответ дляСвета С Приветом
Це все легко говорити. Звісно є різні люди. Але мені нецікаво подорожувати одній, без чоловіка, наприклад.
Головне, що б ви не були токсичною для доньки в цьому свому відчутті. Бо в кожного є вибір, вона окрема людина іде своїм шляхом, не передавайте їй свої « страждання».