Всюди влазю• 21 января 2024

Київ. Комунальні послуги- отримали квитанцію?

зазвичай оплачую до 20 числа
а тут квитанціі так і не прийшли

ДЯКУЮ!
Почекуха• 21 января 2024
Личный кабинет вам в помощь, в онлайн банкинге тоже можно по адресу

Вимагаю спілкування• 21 января 2024
А вы случайно в кабинете ЦКС не ставили отметку об отказе от бумажных квитанций?
Без комплексів• 21 января 2024
да.сегодня вечером, вышла, а квитанции в почте, утром не было.
Valentina_D• 21 января 2024
У нас об’ява висить, що якщо не отримали платіжки, то оплачувати так як в минулому місяці.
Скляна миша• 21 января 2024
В нас платіжки прийшли, окрім квитанцій за світло - їх принесли не всм мешканцям, а вибірково - одним принесли, іншим - ні. За яким принципом це було зроблено - ніхто не зрозумів.
Меряю линейкой• 21 января 2024
Я їх не дивлюсь вже давно. Відмовилась де бачила на сайтах.. Інші викидаю з ящика раз в півроку.
автор Всюди влазю • 21 января 2024
Ответ дляПочекуха
в приват 24 нет показаний счетчиков= прописанных цифр
чисто суммы
Да, я блондинка!• 21 января 2024
Я відмовилась від паперових, електронні прийшли вчасно.
автор Всюди влазю • 21 января 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
хороший вопрос
плачу в приват
в привате спрашивают?

автор Всюди влазю • 21 января 2024
Ответ дляБез комплексів
спасибо!
автор Всюди влазю • 21 января 2024
Ответ дляValentina_D
ого
навіть так?
автор Всюди влазю • 21 января 2024
Ответ дляМеряю линейкой
ого
а у вас є лічильники на воду?
а по ясно в квитанціі - є стрічка - прогнозованне споживання
якщо цю сумму оплатити вона не мінусується в наступному місяці
автор Всюди влазю • 21 января 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Дякую
Скляна миша• 21 января 2024
Ответ дляВсюди влазю
ого
а у вас є лічильники на воду?
Чому ’а по ясно в квитанціі - є стрічка - прогнозованне споживання
якщо цю сумму оплатити вона не мінусується в наступному місяці’???
Я думала, цю суму відмінусовують від суми оплати наступного місяця.
Зараз така тенденція - всі хочуть оплату наперед: за тепло, за світло, за вхідні двері і т.д.
Ля-ля-ля• 21 января 2024
Днепровский район пришли уже.
Слава Українi• 21 января 2024
Навіть не знала що хтось ще чекає ті папірці
автор Всюди влазю • 21 января 2024
Ответ дляСлава Українi
так чекаю, принтера не має
а в випадку неправильних нарахувань - квитанціі ох як помагають
пам’ятаю перед війною в квитанціі сума за опаленя була не як завжди
вчиталась в дрібний текст
в опалювальну площу всього будинку і скільки кіловат тепла було використано
порівняла з площею за попердній місяць - і через месенджер в фейсбуці вислала фото
мені змінусували 1200
сусіду 2800грн
довго дякував
автор Всюди влазю • 21 января 2024
Ответ дляСкляна миша
а ви провірте по показникам
різниця х 2.64
будете здивовані
оплачені грн понад вони не перераховують в кіловати на наступний місяць
Тарабарщина• 21 января 2024
У нас теж не принесли більшість платіжок. Останнім часом взагалі приносять і кидають пачкою у відкриту поштову скриньку , один раз кинули всю пачку у мій закритий на замок поштовий ящик, чи прикріплюють резинкою пачку до вхідної двері під´їзду. Сервис на вищому рівні!

УжеВотДа• 22 января 2024
Приходит только та, где жек
От остальных давно отказалась
Все начисления смотрю в личных кабинетах поставщиков + все счета после 10-го числа подтягиваются в Приват24 и Аваль (у меня их карты)
УжеВотДа• 22 января 2024
Ответ дляПочекуха
Тут дремучие люди, им бумажки до сих пор нужны 🤦‍♀️
Кубик Рубика• 22 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
Соседке 79лет,детей нет, платит на почте по квитанции. Надо же быть такой мерзкой. Может создадите ей кабинет и будете платить?
УжеВотДа• 22 января 2024
Ответ дляКубик Рубика
Уже
Я контролирую 4 адреса, 2 из них от пенсионеров
Сомневаюсь что старпот именно от вашей 79 летней соседки ()
Меряю линейкой• 22 января 2024
Ответ дляВсюди влазю
ого
а у вас є лічильники на воду?
Так, але вони в загальному коридорі і жек сам знімає покази)) це в одній квартирі

З іншої мені присилають фото і вношу на сайт київводоканал їх