Як міряти?• 1 час назад

Hema-plex і феритин

Препарат Hema-plex пила вже кілька років тому, чудово працює (мені тут його й порадили). Думаю, тому що комплексний. Нещодавно здала аналізи і він знову знизився. Почала курс. Він у мене завжди в запасі на період менструацій.
У моєму 85 mg в двох таблетках. Планую приймати щодня курсом в кілька міс по дві на день. Сподіваюся, закрити це питання для себе нарешті.
У кого знижений показник феритину? Яким препаратом підвищуєте?
Кудрі кручу сама• 1 час назад
вам решать с меструацией нужно

автор Як міряти? • 1 час назад
Ответ дляКудрі кручу сама
вам решать с меструацией нужно
Що саме? Проблем немає, цикл регулярний.
автор Як міряти? • 1 час назад
Феритин знизився, тому почала приймати
Перейшла на щоденний прийом
Марс атакує• 1 час назад
У мене від нього зелено-жовта сеча, і по великому – чорне завжди 😬 Ендокринолог замінив на Тардиферон або гіно Тардиферон - з фолієвою і підійшов
Марс атакує• 1 час назад
Ответ дляЯк міряти?
Феритин знизився, тому почала приймати
Перейшла на щоденний прийом
Ще ендокринолог радила тільки в КД приймати залізо
автор Як міряти? • 1 час назад
Ответ дляМарс атакує
У мене нормально переноситься. Мабуть, вже й не шукатиму альтернативу. Лікар відправив додому з феритином 36. Щодо фолієвої, потрібно здати аналіз. Саме її ще не здавала
автор Як міряти? • 1 час назад
Ответ дляМарс атакує
Дякую. Почитаю про цей препарат
А який у вас був показник феритину?
автор Як міряти? • 1 час назад
У Hema-plex теж є 400 мкг фолієвої кислоти
Кудрі кручу сама• 1 час назад
Ответ дляЯк міряти?
так в чем проблема? в 36 ферритин?

Марс атакує• 1 час назад
Ответ дляЯк міряти?
Дякую. Почитаю про цей препарат
А який у вас був показник феритину?
Як у вас десь 32…потім 86 крайній раз був, але це після простуди пройшло 1.5 тижні…можливо фальшивий показник, а можливо ні. Зараз приймаю Прегна5, там мінімальні дози вітамінів, вагітна зараз, то можливо вже вище став.
Марс атакує• 1 час назад
Ответ дляЯк міряти?
Не завадить, але є люди у яких вона не засвоюється і їм потрібно приймати фолати.
Мизимец• 1 час назад
Бросила пить и научилась есть, пила 5 лет и надоело. Начните есть много продуктов разных с железом
автор Як міряти? • 1 час назад
Ответ дляМарс атакує
Я до 70 майже підняла препаратом кілька років тому. Самопочуття значно покращилось. Хоч у мене і знижений тиск все життя, але ще й зі зниженим феритином я тоді мало не розвалилася у свої 32-33 р. Точно пам’ятаю, як здала аналіз, то був менше 20
Підозрюю, що після того як перехворіла у березні, показник знизився.
Марс атакує• 1 час назад
Ответ дляЯк міряти?
Я теж така 90/60 у вагітність медсестри завжди в шоці, питають «ви як там?»😅
автор Як міряти? • 57 минут назад
Ответ дляМарс атакує
Отож ))