Налитое яблочко• 21 января 2024

Испортила (((((( как спасти

платье??? Черное с белыми воротником, манжетами, шляркой?
Бросила салфетки ловушки в барабан, все равно белое пострадало (( стало грязно серым ((
Темп 30 была и все равно (((
Дома есть нашатыр. Читаю 1:1 жидкое мыло+амиак+холодная вода…замочить
Как думаете реально спасти на этом этапе или уже все? Чтоб не зря квартиру завонять
Весела бджілка• 21 января 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Замочила в аміаку і миючому
Шось нічо поки не міняється ))
Занесу до швеї
Нове біле пришʼє, як варіант ))
Сенс його до кравчині нести на перешив.Воно знову буде линяти при пранні , хоч і руками

булоТАЙминуло• 21 января 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
ванишь для белого прекрасно справляется, возвращает кристально-белый цвет

порошок использую для постельного
гель для дорогих деликатных белых футболок

точно такой ваниш для цветного в двух версиях использую также
Ви шо не читали ? Криворукі тьоті не рекомендують , бо ваніш може попасти на чорне ))))
Xвостокрутелка• 21 января 2024
Ответ дляКиця-бриця
Если такое любимое платье почему в химчистку не задали? Теперь никак не отстираете уже
Я сдала в химчистку белое пальто. Через две недели получила серое
Сказали извиняемся ))))
Клептоманка• 21 января 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Ось воно
Знайшла повністю в чорному варіанті така сукня теж є,
Але з білим краще виглядає (
Перешию значить
У меня с светло-бежевыми вставками, светло-бежевый тоже хорошо к черному
Черпак_для_фантазий• 21 января 2024
Ответ дляЯ только за!
неякісна фарба . воно буде линяти при кожному пранні. якщо вирішите перешивати комір, подумайте щоб зробити його не білим. можливо візьміть оксамит іншого кольору
Зазвичай линяє найбільше при першому пранні
І все ж потрібно ручне прання у холодній воді, трохи сполоснули і все
автор Налитое яблочко • 21 января 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Дівчата, тільки що полоскала в холоднющій воді, ппц як линяє те чорне, якби вручну прала, було б те саме білому.
Пришию чорне та й усе
Ну його в ср…ку
Ловушки - теж гімно виявляється ((
Черпак_для_фантазий• 21 января 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Пришию чорне та й усе
Ну його в ср…ку
Ловушки - теж гімно виявляється ((
Ну шо ви хотіли від сукні за 500грн..
автор Налитое яблочко • 22 января 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ну шо ви хотіли від сукні за 500грн..
Пукнути в воду це називається
Аби полегшало 🤡 знаток 🤡
Пушап Мі мі• 22 января 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Якщо у вас руки з одного місця то ваніш обовʼязково попаде на чорне 😉
Я про ваніш не писала. А аміак подіяв саме на ту нову пляму