Море_море_я_скучаю• 21 января 2024
ДТП, чи є смисл оскаржувати
Сьогодні чоловік потрапив в ДТП. Вдарив при виїзді з парковки іншу машину, що теж виїжджала. Розмітки на місці дтп немає, головна не визначена (село). У нас перешкода справа. Але авто іншого учасника в момент удару грубо кажучи на нашій полосі, якщо розділити уявно дорогу пополам, в нього повно місця справа. В нас місця для маневру не було, обзор ускладнений третім авто. Коротше, поліція визначила нас винними, чоловік принципово хоче оскаржувати в суді. Чи є смисл в це в´язуватися? Може в когось є досвід? Витрати на адвокати +/- такі ж, як і витрати на ремонт.
Ермолайчик• 21 января 2024
Страхова нехай все виплачує. Думаю у вашому випадку шкура-висилки коштувати не буде
Море_море_я_скучаю
• 21 января 2024
Ответ дляЕрмолайчик
Страхова покриє ремонт іншій машині. Ми свою ремонтуємо самостійно
Ермолайчик• 21 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Це зрозуміло. Але суд може також винести рішення про «нічию» і тоді ремонт + послуги адвоката. А якщо та машина була справа і без розмітки…
А якщо той водій ще принес довідку що є шкода здоров’ю його або пасажира - зовсім погано буде(
Весняний Марафон• 21 января 2024
Перешкода справа була,її,як я розумію чоловік не пропустив...що тут оскаржувати?
Є правила
Щедрик ведрик• 21 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
на парковці діє правило правої руки , все інше -лірика. Колись дивилась адвоката.
пошукайте, колись було відео з цього приводу
Море_море_я_скучаю
• 21 января 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Є правила
Все так. Але та машина при повороті виїхала на нашу половину і в момент удару стояла повністю на нашій полосі (якщо б вона була).
ПультОт_БМВ• 21 января 2024
А что муж будет оспаривать в суде, если помеха справа? У него большой водительский стаж?
Щедрик ведрик• 21 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
а чому ваш чоловік не дав перевагу цьому авто при маневрі? він виконував свій маневр одночасно з іншою машиною?
Ермолайчик• 21 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
А вона була - ні! Що оскаржувати?
Море_море_я_скучаю
• 21 января 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Так, стаж 32 роки, це перше дтп з його вини. Було одне з вини іншого учасника
Море_море_я_скучаю
• 21 января 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Він його не бачив через третю припарковану машину
Весняний Марафон• 21 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Це все уява...її ж там немає
Ніхто не буде розбиратися з уявною полосою і тд
ПультОт_БМВ• 21 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ну пусть попробует. Уймет свои амбиции. Потратит деньги на судебный сбор, адвоката. Получит опыт в судебных тяжбах.
Бабця в мештах• 21 января 2024
Немає сенсу, заплатити і забути. Вам немає чим зайнятися, як по судам ходити?
Щедрик ведрик• 21 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
не бачив...ну ви розумієте, що це аргумент проти вашого чоловіка, а не за
ТаПрямТам• 21 января 2024
Ну, в дтп має бути хтось винен. Якщо не винен ваш чоловік, то що порушив той інший водій?
Море_море_я_скучаю
• 21 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
Принципово вважає винним обох. Я теж кажу забити і забути
Щедрик ведрик• 21 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
дайте послухать
Щедрик ведрик• 21 января 2024
Море_море_я_скучаю
• 21 января 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
фото
Їх траєкторії не пересікались, інший водій з´їхав з своєї траєкторії на нашу, не розрахував кут повороту
Нульовий сантиметр• 21 января 2024
Не думаю, що варто оскаржувати, нажаль ..В мене ситуація, коротко.Виїзджала з другорядної на головну.Проїхала одну лінію ,без перешкод, притормозила...а на головній іншому водію здалося, що я на нього їду. Тобто реально зтупив, викрутив руль вправо, пошкодив свою і машину припарковану. Не оцінив реально ситуацію. Ну а я винна, бо з доугорядної:) камер не було, в нього ніякої страховки взагалі, тобто європротокол не можливо скласти:( Ясно він домовився з Поліцією на місці що я винна, в суді мені штраф, без позбавлення, бо суддя не дебіл, схема є. Але...прикро то все і не досконало.В мене досвід більше 20 років.За рульом іншої хлопець років 20.
Бабця в мештах• 21 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ну хай сходить, прозріє. Мене в суді звинуватили у ДТП в якому навіть моє авто не постраждало. Чудо летіло на швидкості і вʼїхало в інше авто, а мене звинувачувало, що я йому помішала. Навіть страхова сказала що брєд якийсь
Щедрик ведрик• 21 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
а яким чином рухався чоловік, що не побачив? задом?
Бабця в мештах• 21 января 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Боже, ви майже мою ситуацію описали , теж звинуватили так само, трохи вище описала
Нульовий сантиметр• 21 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
О, то в нас ситуації реально ідентичні:) я маю схему та фото, можна було б і судитися. Але в мене тойота а в нього Порш, ну розумієте:)))
Море_море_я_скучаю
• 21 января 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Ні, обоє їхали вперед. Інша машина при заході в поворот змістилась зі своєї траєкторії на нашу. І ми вдарили її в лівий бік. Була б розмітка-була б його вина. Нема розмітки-наша вина
Куда ж без меня• 21 января 2024
На парковці не діє поміха справа, винен чоловік однозначно, але якщо є бажання та гроші, то нехай витратить, це все впусту буде
Бабця в мештах• 21 января 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
У мене теж Тойота , а в нього якась стара Акура, тобто навіть причина не в тому, що домовився. Така фігня вийшла, я прийшла на 1 слухання, він не прийшов. На друге я не прийшла, тому що чомусь не отримала повідомлення , а він прийшов. І вже пізніше дізналася про рішення суду. Правда я не знаю як так вийшло, що мені не штраф не прийшов і в мою страхову вони не зверталися, досі не розумію як так
Море_море_я_скучаю
• 21 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Як не діє, якщо саме по цьому правилу його і визнали винним, хоч інша машина змістилась з траекторії свого руху на нашу траекторію.
Атятя_тётя• 21 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
вторая машина из поворота выехала в левый ряд? непонятно