Я_з_Франека• 22 января 2024
Чоловік звинуває, що я погана господиня і мало готую
Як реагувати? Готувати не люблю, попереджала на початку. Хоче кожен день свіжовипечені торти, пиріжки, хліб, чебуреки, вареники
Мішечок щастя• 22 января 2024
кожен день свіжовипечені торти, пиріжки, хліб, чебуреки, вареники - это очень вредно! Так и говорите, что очень заботитесь о его здоровье и варите 2 яйца !!!
Дуболом• 22 января 2024
Хай наймає кухаря раз на тиждень-два, щоб приходив і робив заготовки заморозки + готував на кілька днів.
Або замовляє доставки/ кулінарії є.
Чому хоче він, а зобов´язані ви?
Ви від нього дуже залежите, мабуть?
Або замовляє доставки/ кулінарії є.
Чому хоче він, а зобов´язані ви?
Ви від нього дуже залежите, мабуть?
Рожки-да-ножки• 22 января 2024
А вы хотите новые расширенные дверные проемы в квартире, потому чт ов старые он с такой диетой не пройдет
Душа компанії• 22 января 2024
Я тоже хочу вареников с капустой и со сметаной
А лепить не люблю
Поэтому придется куда-то поехать поесть
А лепить не люблю
Поэтому придется куда-то поехать поесть
Ворую вкусняшки• 22 января 2024
А он хороший хозяин? Денег много приносит, в доме все починено, много техники, жена счастлива и регулярно полюблена, детьми занимается? Если нет, то пусть и не выступает. Хочет тортов? Отвечайте - а я хочу новый Мерседес и на Сейшелы.
Трусиковед• 22 января 2024
Як звинувачує, до скандалів? Мій теж жаліється,що я йому не готую, а я відповідаю,що готувати не люблю та і все )) готую звичайно необхідне, але не наготовлюю 10 блюд, вже змирився. Якось я сказала,що як хотів одружитись на такій,як мама, то треба було з мамою і одружуватись, бо в них там культ їжї в сім´ї і як результат всі з зайвою вагою. Раніше могли і сваритись з приводу їжї. Зараз вже може і сам приготувати, сніданки так взагалі майже заіжди він вже готує. Час все розставить на свої місця.
Я_з_Франека
• 22 января 2024
Ответ дляДуболом
Або замовляє доставки/ кулінарії є.
Чому хоче він, а зобов´язані ви?
Ви від нього дуже залежите, мабуть?
Або замовляє доставки/ кулінарії є.
Чому хоче він, а зобов´язані ви?
Ви від нього дуже залежите, мабуть?
він не любить заморозки, свіжоприготовлене
Любимка-анонимка• 22 января 2024
мій теж, але хоче хоча б суп і кашу, поки тримаю оборону, як маю настрій то зготую
Я_з_Франека
• 22 января 2024
Ответ дляГуби з філером
Ви на роботу ходите і ще маєте йому випікати щодня?
так ходжу
Люблю кетчуп• 22 января 2024
Ответ дляДуша компанії
А лепить не люблю
Поэтому придется куда-то поехать поесть
А лепить не люблю
Поэтому придется куда-то поехать поесть
І я дуже люблю, а моя сім´я не розуміє вареників з капустою, як і з сиром.
Душа компанії• 22 января 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
З сиром і я не розумію, вибачте)
Бадабум• 22 января 2024
Я зеркалю.
Я погана господиня, а ти господар не вмієш те чи не робиш, чи мало заробляєш
Залатавая• 22 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
А я не люблю троллей). Но вам же пофиг)
Трусиковед• 22 января 2024
Ответ дляЗамріяна
Від такої їжі він буде жирним діабетиком з панкреатитом
О, як мій свекр.
Вага мабуть за 200 кг і всім головний біль, включаючи дітей. Ледве ходить. Зато свекруха продовжує йому відбивні зі свинини в постіль нести на ніч та налисники з племенями на сніданок давати..
Чоловік як в гості не поїде на декілька днів, так приїжджає з щоками та пузом.
І чоловік, і його сестра його з нормальною такою зайвою вагою з самого дитинства. Чоловік ще хоть якось спортом займався, і то був 90 кг. А,як кинув через травму, так 125 став. Зараз трохи схуднув.
Розповідає,що все життя їли жирне, солодке і т.д... так це його мама не випікає нічого. Зато купляє ))
Анчо Ус• 22 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
А ви постійно вдома, не працюєте?
Красота неземная• 22 января 2024
Добре, якщо вiн вважає, що то ваша робота, то запитайте про його обов´язки. Вiн їх виконує в повному обсязi?
Варена цибуля• 22 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
так ходжу
Так а чого ви не просите там взамін нове авто, картьє, сумки різні?
нууу...
Напрягіться 3 дні з чебуреками і починайте тиснути - я тебе люблю кожен день печу, а взамін що?
нууу... Напрягіться 3 дні з чебуреками і починайте тиснути - я тебе люблю кожен день печу, а взамін що?