Пишна молодиця• 22 января 2024

Раз такая пляска, то ответьте, какого цвета вы видите сны? Разноцветные или ч/б?

Несмотря на современные телевизоры, моя мама до сих пор видит сны черно-белыми, а я никогда не видела черно-белых снов. Как у вас?
Результат:
вже голосів: 76
69 (90.79%) сны разноцветные
5 (6.58%) могу видеть и такие и такие
2 (2.63%) сны черно-белые
0 (0%) вообще никогда не снились сны
Пес Патрон• 22 января 2024
Навіть не можу сказати які вони, але чорно білі мабуть запам’ятала б . Дивують сни які під ранок насняться, прокидаєшся , потім закриваєш очі і маєш продовження « серіалу» . А буває таке насниться - що аж дурно і хотілося б забути одразу.

Дама_с_коготками• 22 января 2024
Разноцветные, как кадры с обычной жизни
Асталависта бэйби• 22 января 2024
Завжди хороші сни
А це чоловік зробив антену ((3 роки жили без тіві
То мені всю ніч Монастирський з ківою в страшних кошмарах снилися , гелікоптер 🚁 по частинах , такий брєд
Викинула антену , ніяких телевізорів
Відморожена• 22 января 2024
Думаю, що чорно-білі сни люди бачили раніше після читання чорно-білих газет та перегляду чорно-білого телевізору
Джем Шакіри• 22 января 2024
Цветные, и все ощущения как реальные - и боль, и если трогать что-то, если есть, и тд
Протру пилюку• 22 января 2024
Переважно кольорові, але здається і чорно-білі були. Точніше як все чорно-біле і є якийсь один колір - зелений, чи синій.
ЧукИГеки• 22 января 2024
цветные, насыщенные, как в сериале события каком-то.
очень реалистичные

КонхфЭдкаТузик• 22 января 2024
Ответ дляВідморожена
та ладно, життя ж кольорове навколо, не читали ж вони газети цілодобово :)
Відморожена• 22 января 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ні. Але я більше про телевізор. Якщо щось захоплююче бачили лише в чорно-білому варіанті, то чому ні?
Мені он снилися сни про минуле з кринолінами чи майбутнє з постапокаліпсисом і машиною часу. Я ж ні того ні того навколо не бачила 🤷🏼‍♀️
Тектологиня 80lv• 22 января 2024
Ой у меня они всегда страшные мрачные ночные
dahashutka19• 23 января 2024
Разноцветные конечно