Переслухала всі треки. Сподобалась найбільше одна пісня + ще одна нічогенька. Цікавить думка інших. Хтось слухав/дивився оголошення фіналістів?
Lena-Lena12• 22 января 2024
Не дивилася, не слухала. А хто їде? Чи хто там достойний? Буде час, зверну увагу.
СвітланкаОК• 22 января 2024
Ответ дляМиссКаприз
Та поїде ця Альона товста і ота друга, до гадалки не ходи
Як вам не соромно.. а ви яка? Ноги рівні? А зуби? А очі не косять? Коси густі? Ви точно ідеал?
Я не Сірожа• 22 января 2024
Я декілька днів наспівувала про себе ’З нами матір Тереза і Діва Марія...’, після того, як почула пісню. Наче и нічого особливого, а швидко запам´ятовується і легко наспівати. Думаю, з нею дівчата поїдуть.
Veronika_100k• 22 января 2024
Ответ дляЯ не Сірожа
Надеюсь, что они поедут)
МиссКаприз• 22 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
За що мені має бути соромно, цікаво? І так, все вами перераховане у мене ідеальне.
fruhling007• 22 января 2024
Ще послухала Melovina і теж зайшла, але я люблю його Wonder. Незважаючи на те, що вона дуже клубна і вайбова, мені Dreamer уже відчувається трішки старуватою. Хочеться звуку на роки, як у Arcade, Heroes, Euphoria. Коли відкриваєш через 10 років, умовно кажучи, а це все ще круто звучить.
СвітланкаОК• 22 января 2024
Ответ дляМиссКаприз
То покажіть фотку, а ми посміємось )))