Молчавочка• 22 января 2024

Укриття в садочку

Дівчатка скажіть будь ласка в садочку в укритті на чому сплять діти?і хто купляв садок чи батьки?кроваті чи розкладушки?
Рожки-да-ножки• 22 января 2024
Це у Вас приватний чи державний?

ТебеОноНадось• 22 января 2024
Ні на чому. В укритті не сплять, спальних місць немає
Любимка-анонимка• 22 января 2024
кроваті
автор Молчавочка • 22 января 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Це у Вас приватний чи державний?
Державний
Рожки-да-ножки• 22 января 2024
Ответ дляМолчавочка
Державний
У нас немає місця для ліжок чи ще для чогось. Діти не сплять. В приватному знаю сплять. Там все за рахунок закладу було.
Черешенка• 22 января 2024
У нас сады с 8 до 12 , чтоб не спать.
ИА и в целом мало ли что, не будить же потом каждого ребёнка.
маминаБубочка• 22 января 2024
У нас почти нет работающих садов с начала войны. Сейчас открылось с десяток на город, с 8 до 12. Такое себе, ниочем, пойти посидеть в подвале 3 часа из 4. Так как тревог и 15 в день бывает
Вожу в частный

Творю чудеса• 22 января 2024
Ліжечка стоять
Трейдер кріпти• 22 января 2024
діти не сплять в укритті

що в приватному, що в державному - ліжок немає, це скільки має бути місця аби поставити на всіх дітей..та навіть якщо одне на дві дитини ...стоять стільчики/ лавки - все, в приватному просто зробили типу м´яке покриття - діти сиділи / лежали на ньому
Черешенка• 22 января 2024
Ответ длямаминаБубочка
Вожу в частный
Вы где территориально? У нас почти так же. Возле Днепра
маминаБубочка• 22 января 2024
Ответ для Черешенка
Днепр
Арина85• 22 января 2024
Ліжка, батьки не купляли