Просто нет слов, взлетели 12 ТУшек ..
Ася Карповна• 23 января 2024
Ответ дляnever_ending
Ви вже забрехались, то пишете, що вони бʼють тільки по військовим цілям, то вже перевзулись і по садочкам теж бʼють, але не в Києві. Цікаво, а ТЕЦ - це теж військове підприємство? Або супермаркет, або будинок культури, або готель, або кафе в селі, бо туди теж ракети прилетіли цілеспрямовано? Кому і що ви намагаєтесь тут втюхати?
Удалено администрацией...
never_ending• 23 января 2024
Ответ дляАся Карповна
Удалено администрацией...
Це ви дуже цікава, бо я вище навела приклади цілеспрямованих ударів ракет зі стратегічної авіації, а не мінометів, а ви схоже про це навіть і не чули
Ася Карповна• 23 января 2024
Ответ для Черешенка
Всё имеет погрешность.
Тот же кинжал, или ту 22 .
Никто гарант не даст, иначе бы не было от ракет таких промахов
Тот же кинжал, или ту 22 .
Удалено администрацией...
krasotalisa• 23 января 2024
Ответ дляАся Карповна
Після того як наше зелене щастя вилізло з претензіями на Кубань - це очікувано.
Та ви шо? Треба ж таке... а якби зелено чудо про кубань не сказало, нічого б не було? Кожна атака ущербних запланована за кілька днів, або навіть тижнів!
Ася Карповна• 23 января 2024
Ответ дляnever_ending
Удалено администрацией...
never_ending• 23 января 2024
Ответ дляАся Карповна
Удалено администрацией...
Я про Амстор в Кременчуці, про будинок культури в Лозовій, про телевежу в Києві, все це цивільні споруди, далеко від фронту і нищилось саме дальніми ракетами, але для вас русня все одно не стріляє ракети в цивільні обʼєкти, тільки по військовим
прочитайте свою методичку ще раз
Ася Карповна• 23 января 2024
Ответ дляnever_ending
прочитайте свою методичку ще раз
Удалено администрацией...
never_ending• 23 января 2024
Ответ дляАся Карповна
Удалено администрацией...
Я не розумію нащо ви тут доводите, що русня не стріляє по цивільним обʼєктам ракетами, якщо ми всі знаємо, що стріляє і я навіть приклади навела
хіба що ви запроданка за 3 копійки
Ася Карповна• 23 января 2024
Ответ дляnever_ending
хіба що ви запроданка за 3 копійки
Удалено администрацией...
never_ending• 23 января 2024
Ця руснява пані ще й радісні смайли ставить під переліком обстрілів
дуже весело від того, що постраждали люди?
Ася Карповна• 23 января 2024
Ответ дляnever_ending
Удалено администрацией...
never_ending• 23 января 2024
Ответ дляАся Карповна
Удалено администрацией...
То ви знаєте не тільки ракетні цілі, а ще й думки інших людей? Вам треба на битву екстрасенсів
а тут ваші іпсошні закиди за 3 копійки нікому не потрібні
Ася Карповна• 23 января 2024
Ответ дляnever_ending
Удалено администрацией...
never_ending• 23 января 2024
Ответ дляАся Карповна
Удалено администрацией...
Так ви ж і ставите, з вашим роздвоєнням особистості - спочатку «по цивільним не стріляють, тільки по військовим», потім «по цивільним стріляють, але тільки у прифронтових містах», а ще пізніше «по цивільним скрізь стріляють, але не в Києві». Так що якась з ваших особистостей сміється, а якась ставить
Ася Карповна• 23 января 2024
Ответ дляnever_ending
Удалено администрацией...
Ася Карповна• 23 января 2024
Ответ дляnikolayev
Сначала что то грохнуло, и только минут через десять, тревога. Чего прятаться, если всё уже произошло?
Какой город?
Ася Карповна• 23 января 2024
Ответ дляЮля Неюля
Обед с СБУ по тебе так и плачет
Удалено администрацией...
КраснаяЗвездаМалыш• 23 января 2024
Ответ дляАся Карповна
Удалено администрацией...
А в переводчик текст вставить? Кто за такую работу рубли даст?