Делаем кофе. Просыпаемся.
Rosa Blanca• 23 января 2024
Ответ дляmax2013
А воно починалося? Чи це вона наперед так пише?
Нє, ось зараз написала, за 5 хв до мого будильника. Можна було хочаб ’добрий’ не писати, ранок, просто, мать його, ранок...
КраснаяЗвездаМалыш• 23 января 2024
Опять по классике в садик попали? Ебана русня, только с детьми и могут воевать
Ответ дляRosa Blanca
Наша учілка: Доброго ранку
До відбою в укриттях, після відбою повітряної тривоги навчання продовжиться. Тут тільки у когось сигналка заткнулась, фаєршоу ще триває...Я аж сама так вчитись захотіла в цей момент, прямо більше ніж на горщик
А в школу как добираться,если тревога с 6 утра?
Rosa Blanca• 23 января 2024
Тухляки всі сіли, бо на моїх каналах тільки по 22м написали, що сіли (краще б носом в полосу)?
Tatka Kiev• 23 января 2024
Ответ дляЛюблю море
Я открываю ручки. Чтобы не вырвало с рамой
Тому і відкрились
Я ручку не опускала в низ
А на балконі взагалі вікна відкриті
Я ручку не опускала в низ
А на балконі взагалі вікна відкриті
Rosa Blanca• 23 января 2024
Ответ дляmax2013
У мене перший урок о 8.00
Дистанційно. То я думала писали щось чи ні😆
Стрималася. Але не вайбер точно. У класрум.
Ми очно. О 5й переїхати до коридору...і отетовсьо через нас весь час і кругом нас... які подвиги після відбою? Пережити до відбою, пісять, какать або митись тому, хто покакав, і досипати!
Rosa Blanca• 23 января 2024
Ответ дляSo_so
Пишут в Соломенском районе горят квартиры в жилом доме((
Чутно було, щось недобре
Джулияробертс• 23 января 2024
Ответ длячир
прошу прощения! Это старое, не обратила внимание на дату!!!!
Та нічого, я так і подумала, просто перепитала...