Працівниця року• 23 января 2024

Як вибрати розмір колгот?

Допоможіть вибрати розмір колгот. Для жінки низенького росту. Колобочка. Вага коло 80 кг, зріст 155 см. Щось дивлюся на на розмірну сітку і нічого не розумію. Треба для старшої жінки. Бажано щоб не збиралися гармошкою, тобто щоб не були довгі в ногах. Може хтось купляв такі і може порадити. І ще де шукати яку марку якісну. Треба теплі на подарунок. Бо щось вибору зовсім не бачу. Сама не ношу колготи то й не знаю як вибирати.
Електрохарчування• 23 января 2024
4ка

Помидорина• 23 января 2024
автор Працівниця року • 23 января 2024
Дякую. Ще марку чи виробника порадьте, будь ласка.
Краля-Галя• 23 января 2024
Леди М 4 со вставкой, не путать ластовицу. В этот размере есть 2 вида
автор Працівниця року • 23 января 2024
Ответ дляКраля-Галя
Щиро дякую.
Мальдивирую• 23 января 2024
На такий зріст розмір 3.