Губки-уточкой• 23 января 2024
Черговий раз відчула себе нищебродом.
Гуляли сьогодні з подругою, вона поїхала, в мене лишився час, щоб погуляти ще десь. Вирішила зайти в брокард подивитись на косметику, мені подобається робити макіяж, гарно виглядати. Була шокована цінами просто, тоналка одна люксова від 2 тисяч, помади, олівці більше 1000, людей майже немає. І подумала собі, хм круто, але як шкода, що не можу викинути на тональний таку суму, а хотілось би..
Губки-уточкой
• 23 января 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Ключове - це бажання, воно у вас є, а це половина справи
Це так) але чи є сенс купувати тональний за 2 тисячі, якщо можна купити той самий лореаль за 300
сЛАдКОежКА• 23 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Він не той самий
МаксХмара• 23 января 2024
Вопрос в заработоках. Я когда хорошо получала, то могла зайти в Брок и купить всё что хотела. Потом был период, что запасами пользовалась. Сейчас просто поняла, что на пробовалась и беру только то, что надо и соответствует цена/ качество и любимые продукты люкс
Губки-уточкой
• 23 января 2024
Ответ дляМаксХмара
Мої заробітки на даний момент до 20 тисяч в місяць
Околовита• 23 января 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Він не той самий
Ціна на люксову косметику завищена.
Атятя_тётя• 23 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Це вже вам вирішувати, все індивідуально, для мене особисто різниця відчутна
После 18• 23 января 2024
В мене є можливість купити, але я не розумію навіщо стільки витрачати на косметику
сЛАдКОежКА• 23 января 2024
Ответ дляОколовита
Ціна на люксову косметику завищена.
Я так не вважаю. Коли я була бідною студенткою, користувалася масс-маркетом, а потім змогла купувати будь-яку марку з люксу. Різниця є і дуже велика
svetikmolcha• 23 января 2024
Але ж той крем купується не щомісяця, а раз у пів року, і якщо він вам ну дуже подобається, то вже не так і дорого виходить.
Блондинка в Шоколаде• 23 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Це вам вирішувати чи є для вас сенс.
Я і за 300 не купую і мені ок живеться
МаксХмара• 23 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Вопрос ещё в расходах и приоритетах.
Околовита• 23 января 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Ну так в ціні різнця)
Губки-уточкой
• 23 января 2024
Ответ дляЗнову Я
Зайдите в Аврору или бонус и почувствуйте себя богатым
Ахах. Було таке)
Помеха справа• 23 января 2024
Да, цены выросли, на все. Продолжаю покупать люкс, жду акции, но покупки всегда только обдуманные, беру любимые продукты, которыми пользуюсь постоянно, если хочу попробовать новое, тестирую несколько раз. Предпочитаю качество количеству. Та же тушь Ланком у меня от 6 мес и дольше, ее можно купить по акции за 700-800 грн, в то время как Лореаль 300-350, а уже через 2 месяца никакая. Если пересчитать, то выгода люкс продукта очевидна.
Атятя_тётя• 23 января 2024
Ответ дляОколовита
Ціна на люксову косметику завищена.
Звісно завищена, але тут ще треба врахувати, що жінка, яка нанесла на обличчя Діор, знає про це і маємо той же ефект, що і від дорогої білизни - ніхто не бачить, але ти себе відчуваєш по-інакшому і це зчитується оточенням
Пилосмок працює• 23 января 2024
Теж відчула
Зайшла на ФБ, а там продається квартира на Тенеріфе, а мені, щоб її купити, все продати треба і роботу кинути. І за що тоді там жити?
Капитанша• 23 января 2024
Раньше в Броке было выгодно на скидках -40% закупаться. Ну и курс был до войны ниже и цены.
Сейчас беру на нотино декоративку по скидкам.
Тоже сегодня смотрела цены, но уходовое и такое себе. Надо 100$ выложить и это еще так минимальный набор будет, еще надо потом докупать
Пилосмок працює• 23 января 2024
Теж відчула
Атятя_тётя• 23 января 2024
Ответ дляПилосмок працює
Теж відчула
А якщо знайти віддалену роботу?
18 мнеУЖЕ• 23 января 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Вы серьезно?
Если все женщины Украины захотят тратить на тоналку 1000 грн, у нас сразу все поменяется?
ОхиИВздохи• 23 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Сенс купляти теслу, якщо і део їздить.
Атятя_тётя• 23 января 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Вы серьезно?
Ага, повідкривають бізнеси, поміняють роботи, повиходять заміж, познаходять коханців - варіантів, як втілити бажання багато, але ще більше тих, хто нічого не хоче. Тому на першому місці - сильно чогось захотіти, от і готова мотивація
18 мнеУЖЕ• 23 января 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Сенс купляти теслу, якщо і део їздить.
в принципе на этом весь маркетинг и потреб**тство постороенно
Кіма кепка• 23 января 2024
Ответ дляОколовита
Ціна на люксову косметику завищена.
Особенно, в Брокарде
Околовита• 23 января 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Користуюся і люксовою косметикою і масмаркет, але це наскільки вже рутинно для мене, я кожен день наношу однакову пудру, рум´яна Ланком, метеорити Герлен, що я забувають взагалі, що у мене на лиці, не думаю я про це на протязі дня.