Ви говорите що вже виходите? Доїжаєте? Що буде от от за дві хвилини , а самі в іншому кінці міста?
А ще є така штука: домовились виходити через 10 хв, ти сидиш взута, а тут тобі:
- вже виходимо, вже, вже, от от вже виходимо і копошиться і копошиться
Невже ви не розумієте що за час який ви тримаєте людину своїм: от от людина може щось інше зробити?
Ответ дляLuxurygirl
Не знаю для меня такие люди отсталые в развитии, ну серьезно
Для мене теж, але бувають такі з якими зочеш не хочеш мусиш спілкуватись
Color never seen before• 23 января 2024
Безграничные люди. Вас от себя они не отделяют. Им надо собираться и они собираются, а вы собираетесь вместе с ними )
Ответ дляColor never seen before
А очікування? Ну невже не можна сказати:
Вибач, я буду за годину
Luxurygirl• 23 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Просто опаздывайте на минут 30-40 с такими
Іллюха Перчик• 23 января 2024
В мене є 1 такий знайомий,він завжди все робить з запізненням і довго.Всіх вибішує.
Ответ дляLuxurygirl
Та то ясно що з ними робити, я хочу знати чому вони так пост поступають чи задумуються що їх секають
Luxurygirl• 23 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Мне тоже интересен ход этих тупых мыслей
Может ответит кто:)
Color never seen before• 23 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вибач, я буду за годину
не, нельзя. ВО первых там нелады с ощущением времени как таковым, во вторых, сказать сразу им зачастую неудобно (и не важно что вы все равно рассердитесь от этих пятьминуточек) они привыкли шланговать на эти еще 5 минуточек с самого детства, в третьих они не считают что вам там может быть холодно, жарко, скучно, опоздаете куда-то еще - они про вас вообещ в такой момент не думают
Color never seen before• 23 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Я за таким замужем )))
Luxurygirl• 23 января 2024
Мне кажется это легкая форма социопатии
Ведь что такое социопатич грубо говоря? Это отсутствие эмпатии. Это как маньяк издевается надо ребенком, он не чувствует эмпатии, он не переживает
Так же и эти люди , им пох что вы ждете и тд
Короче я сначала пошутила но реально там что-то в головах не то:)
Іллюха Перчик• 23 января 2024
Ответ дляColor never seen before
Я за таким замужем )))
І що це з ними таке,вони флегматики якісь?
Ответ дляLuxurygirl
Мне кажется это легкая форма социопатии
На оах соуіопатії не знаю, я соціопат, але такою хєрньою не страдаю
Color never seen before• 23 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
У моего вообще проблемы с внутренними часами + детские травмы))) У него про пять минуточек будет вылетать на атвомате даже во сне.
Но встречала и социопатов которым или абсолютно плевать что их ждут (даже радуются и наслаждаются что когото мурыжат) Хотя это скорее нарциссизм...или что то тип того
Іллюха Перчик• 23 января 2024
Ответ дляColor never seen before
Я з ним буду мати нормальну таку розмову з цього приводу.Вже мав.
Color never seen before• 23 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
З ким ? З моїм чоловіком?
Ответ дляColor never seen before
До речі да, є такі припарені яким подобається щоб їх чекали🤦🏼♀️
Іллюха Перчик• 23 января 2024
Ответ дляColor never seen before
З ким ? З моїм чоловіком?
В мене такий самий знайомий,працівник мій,якого всі чекають.
Color never seen before• 23 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так, аж світяться. В мене був такий знайомий, сидимо в кавярні, прилітає йому повідомлення він надиктовує що буде за 5 максимум 10 хвилин, і сидимо далі як нічого і не було. А він такий довольний ..
Color never seen before• 23 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Як він вам потрібен то зясовуйте чи то травма чи то він така зірка
ЧупакабраЗеБест• 23 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
я читала где то что это люди которые ставят себя выше остальных, по внутреннему принципу ’ а вдруг я приду и буду ожидать, это будет ужасно. вот меня пусть ждут.’
ненавижу, была у меня одна в окружении лена курыленок, до сих пор вспоминаю с ненавистью. тупой балласт.
Син довго збирається, з дитинства. Він повільний в усьому, хоча вже дорослий. От все з ним ок, навіть підліткових проблем не було, всі всюди хвалять, а от з цим прямо біда.
Він і їсть мінімум хвилин 40.
Правда якщо з кимось домовляється - просто час планує і робить запас.
Тепер навчається а Європі і довольний, що там з цим проблем немає. Головне бути пунктуальним, а скільки що ти робиш - байдуже.
І ще є подруга яка завжди спізнюється всюди. От така вона. Просто всі призначають їй час раніше на пів години.
Він і їсть мінімум хвилин 40.
Ангел сошедший с небес• 23 января 2024
Зробили вже маніяків зі звичайних капуш) буває, ну от, вже виходиш майже, і тут то в туалет, то взуття брудне, то блискавка заїла, то подзвонив хтось, автобус перед тобою поїхав, затор на дорозі і т.д
Ответ дляАнгел сошедший с небес
Щоразу?