Кофе в лобби• 24 января 2024
Яку ви берете валюту?
Щоб купити машину, квартиру в Україні
Результат:
вже голосів:
79 (78.22%)
Долар
22 (21.78%)
Євро
Кофе в лобби
• 24 января 2024
Ответ дляcomeonbabyloosecontrol
Удалено администрацией...
В вашому випадку, ятак розумію що можливо.
Капуста Маша• 24 января 2024
Ответ дляcomeonbabyloosecontrol
Удалено администрацией...
Не беру, працюю на закордонну компанію. Оплата в дол.
Капуста Маша• 24 января 2024
Ответ дляЛюбительница
Фунт
Колись - зараз не знаю, швейцарський франк вважався самим кращим вкладенням...
спальное место• 24 января 2024
На короткую дистанцию, если откладываю на крупную покупку - доллар. Просто потому что его в качестве оплаты охотнее берут.
Почемучечка• 24 января 2024
Ответ дляКапуста Маша
У нас нет выплаты в валюте по законодательству. Разве что вы на фоп получаете, но снять их не можете, только обмен по курсу нбу.
Капуста Маша• 24 января 2024
Ответ дляПочемучечка
Мне компания переводит в дол. Это не Украина.
Кофе в лобби
• 24 января 2024
Ответ дляКапуста Маша
ким працюєте, знання мови який рівень?
Инста_Богиня• 24 января 2024
Мы недавно и покупали машину, так покупателю принципиально только доллары нужны были. Меняли евро на доллары
Плекаю думи• 24 января 2024
Ответ дляКапуста Маша
У мене лежало 200 ще віідрядження, яке було давно. Вирішила сдати і виявилось, що їх з якогось там місяця вже не міняють у нас, бо виводять з обігу. Сдала тільки в кіоску, який приймає рвані купюри з величезною втратою
Кофе в лобби
• 24 января 2024
Ответ дляПлекаю думи
ого, тоді питання з яких це часів тоді залишилось, за царя гороха?
Капуста Маша• 24 января 2024
Ответ дляПлекаю думи
І така фігня є. Але не правильно - щось собі замутили....А що кантор, все ж приймає - значить спокійно, десь віддає...Десь писали, минулого року, що завозять валюту щомісяця, чи навіть щоденно. Старі купюри забирають, в США, якось пофіг, а в нас, зробили цирк...
Хропочка з гривкою• 24 января 2024
Ответ дляКапуста Маша
А форум по умолчанию уже заграничный?
успокойте_Меня• 24 января 2024
Как классно , в Украине зарплата в дол. в евро, в Европе зарплата в евро, в Америке дол. а у нас страна бомба)))
успокойте_Меня• 24 января 2024
Автор кто уезжает в Европу продавать будет квартиру и машину в евро, так сделал мой брат, я не знаю смысл брать доллар в Европу там он не нужен.
english book• 24 января 2024
Ответ дляКофе в лобби
8ма серія швейцарських франків закінчила друкуватися в 2013-2014 роках. Так що це зовсім недавно.
Не проблема обміняти їх без втрат на території самої Швейцарії. Багато країн кожні 7-10 років змінюють дизайн банкнот з метою захисту від підробок.Хтось лишає в обігу старі, хтось вилучає. Хтось обмінює тільки на території країни, хтось дозволяє це зробити поштою, як Нацбанк Великобританії.
Хтось обмежує строк обміну, хтось робить це безстроково.
В цьому році вийде новый дизайн Євро, в наступному може з´явитися пластиковий доллар США.
english book• 24 января 2024
Ответ дляКапуста Маша
Вони повині робити безкоштовний обмін виведених з обігу або пошкоджених банкнот інших країн?
Мы знаходимося на території України, і Нацбанк гарантує безкоштовний обмін лише нац. валюти. Як і будь який банк в світі.
Швейцарці міняють безкоштовно лише свої франки, британці свої фунти, німці досі міняють на євро свої старі марки. Але не міняють безкоштовно старі гроші інших країн .
Треба без комісії-треба їхати до країни емітента самостійно.