На пів ставки• 24 января 2024
Що ви робите з речами, які продати соромно, а віддати жалко?
Речі хороші дуже, але зовнішній вигляд вже не дуже. Бачила люди і з дирками продають, в мене дирок, затертостей немає, але не такі яскраві як раніше. Напевно я б не купила таке, тому і не хочу продавати, а викинути не можу. Я їх купила по високій ціні і напевно це мене і стримує. Фінансова ситуація не дуже зараз, є борги. Не жаліти і позбутися їх?
Все буде Україна• 23 июня 2024
Ответ дляКров з молоком
Мені багато речей приносили мамині подруги. Щось могла залишити собі. А все інше роздавала через інтернет або несла пакетами в благодійний фонд.
Часто бачила в інтернеті, що продають хорошу річ, але опис ніякий. Якщо річ відомої фірми, треба це вказати. Іноді пишуть бренд, але забувають написати, що саме продають. Покупець шукає ’джинси’, а в оголошенні ’джинсові штани’, пошукова система знаходить лише за запитом. Стан речі треба описувати детально: не ’хороший’, а ’без дірочок та затяжок’. І частіше купують там, де можна взяти одразу кілька речей, щоб платити за доставку лише раз.
Не модні, але хороші речі можна віддавати пакетом через знайомих в село.
Старомодні речі можуть згодитися в аматорський театр.
Яскраві речі, що мають пошкодження, можуть згодитися на лоскутки для творчості.
Я пробувала різні варіанти, бо люблю, коли річ максимально послужила на користь.
В мене мрія, з джинсів пошити сумку шопер, з шматочків.
Все буде Україна• 23 июня 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Люди,что вы творите?Я сама впо и у нас есть группы в фб хатка допомоги и другие,есть в телеграме чаты,вы даже не представляете,ЧТО люди забирают,еще и драка идет: просроченные крема,лекарства начатые,детские трусики и маески ношеные на ура уйдут,одежда без пятен ми дыр,обувь ...а вы на мусор выносите,жесть..ищите в своем городе штабы впо,где принимают одежду или выставляйте в фб,люди позабирают и спасибо скажут
В мене є дитячі куртки, купувала своїм дітям в секонді, подав стопи, що змінні були, діти виросли з них,тобто вони в мене років 5-8, віддати соромно. Чи запропонувати в якійсь групі?
Невгамовна шахиня• 24 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
В фб в хатці допомоги,в телеграм БесплатноВещи Переселенцам
Все буде Україна• 24 июня 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Дякую, спробую там віддати.
Ася Карповна• 23 июля 2024
Ответ дляМалинка
Виношу на смітник. От у мене двоє дітей. Вони ростуть. Постійно є купа маленьких трусиків і маєчок. Я таке не віддаю нікому, бо це нижня білизна, хоча воно все в стані нового. Просто вкидаю в сміттєвий пакет і виношу разом з усім сміттям. Куртки , штані, взуття - віддаю в гум штаби або переселенцям в телеграмі (є чат такий).
а як чат називається? Як знайти?
Муууумие• 05 августа 2024
Сортую і пропоную знайомим кому може потенційно підійти.
Дитячого роздала пів шафи. Доросле прам іду до сусідки і кажу, ось в мене куртка є поміряйте, може вам треба!? І їй добре і річ ще послужить.
Те, що вже стану 4-, вивішую біля смітника.
Нещодавно винесла взуття і виставила у відкритих коробках.
Дякую що машина все це не забрала, залишили ’до повного розпродажу’! 🤣
Плекаю думи• 05 августа 2024
Ответ дляМалинка
Вы удивитесь, но детское нижнее белье в идеальном состоянии забирают, если даром отдают. Ну что может натворить 2-5 -летний ребенок с трусиками. Написять? Так они стираются. Короче, если у людей нужда, то и трусишки забирают. Постирал, погладил и носи.
Я охапками отдавала. Но это хорошее белье типа Некст, Спенсер, НМ.
Малинка• 05 августа 2024
Ответ дляПлекаю думи
може хтось і носить, то ж таке. а я вчора викинула чергову партію трусів, з яких дитина виросла. ну не можу я труси віддавати.
Заела_пластинка• 24 августа 2024
У мене двоє дітей, син з тяжкою формою аутизму. Речі теж не можу викинути, висилаю поштою родичам в село за свій рахунок. Купую сину секонд а доньці в магазинах. Іноді на його пенсію. Багато речей віддаю таким самим дітям з особливостями,як мій. Продавати не виходить. Виставила зимові комбінезони, що купувала на іноземних сайтах, то втричі дешевше не беруть. Речі старих батьків віднесла в церкву 6 мішків. Свої трамбую в шафі, хоч вже на 10 розмірів потовствшала. Але свої речі не можу віддати, вони це я молода