Дама_из_рекламы• 24 января 2024
Як можливо зустрічатись із такими жінками?
Гонорар повний вагон, губи накачені, айфон передостанньої моделі, вся із себе, а працює продавцем в магазині в ТЦ.
Невже не можна бути попроще!?
ЖаннаНеАгузарова• 24 января 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
И скоко? Гонорар-то какой? 😀
Полный вагон)
Грибной_Дождик• 24 января 2024
Автор, но Вы почему-то внимание на нее обратили, латентный любитель накачанных губешек))
Гадаю_По_шнуркам• 24 января 2024
Только на советчице призерают продавцов и кассиров. Вы сами то кто? Гордая домохозяйка?
ЖаннаНеАгузарова• 24 января 2024
Гонорар - полный вагон и маленькую тележку,
Губы, брови, престарелый айфон потешат Олежку))
Аноним Советчик• 24 января 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
А бути продавцем в магазині це стидоба,чи як?
Я б тоже за вагон гонорара работа продавцом. Интересно это ежемесячно?
Дама_из_рекламы
• 24 января 2024
Ответ дляАноним Советчик
Гонора
Попа как у Кардашьян• 24 января 2024
Нічого не зрозуміло) Якщо продавець, то має бути зі старенькою Нокіа, якою вбити можна і очей не піднімати на інших?) Чи качечки мають бути мінімум бізнес-леді, а іншим те не обов´язково?
18 мнеУЖЕ• 24 января 2024
А ким має працювати? Може, їй просто набридло вдома сидіти, чи взагалі - то її магазин, звідки ви знаєте?
Маю натхнення• 24 января 2024
Нормальний чоловік дивиться, що він може дати жінці і вибирає таку, яку можна показати з гордістю друзям. Тому дівчина здогадується про смаки потенційного чоловіка і підлаштовує себе під них.
А де жінка працює, який у неї статус, чи є в неї квартира і діти цікавлять виключно пополамщиків, альфонсів і жлобів