Русланка з гілки• 25 января 2024
А давайте тему пліток забабахаєм про відомих персон?!
Оці " нащо вам чуже життя, яке вам діло, не можна так про людей говорити" зразу мимо з теми. Ок?! Не рвіть своє серце.
Хто подобається? хто бісить?
Хто з ким спить і як піариться? Хто помагає і волонтерить, а хто зарився в нору?
Почну я.
Терпіти не можу Ребрик, такі вони награно посміхаючі весь час з усією сімейкою. Мені ото чоловік її каблук каблуком. Яквсь відштовхуючі. По любому третю дитину вирішили лишить, щоб не забрали на війну того легіня танцюриста.
Терпіти не можу Полякову і її дочок. Пісні відстій і дівчата якісь неприємні.
Дуже подобається Назар Грабар. Це той що був в підтанцьовці у Лободи Назар Твои глаза з кліпу. Якось я пройнялася його бідою. Вони з Ірпеня. Вдвох з братом пішли добровольцями. Рік тому брат загинув. Навіть дітей не мав. Такий красень. Врни обоє талановиті дуже, спортивні, красиві. Так от Назара демобілізували після поранення, він продовжує зніматись як модель, фонд заснував. Але видно яка в нього туга і біда, просто рвуть душу його сторіс в інста. Класний він. Хоч би дівчина йому зустрілась класна і справжня. З отакою натуральною його бачу, без губенів і сісьок.
Дуже подобається Валя Хамайко ведуча сніданок 1+1 вихідний. Така вона неймовірна. 4 дітей, ферма своя. Весь час зайнята цим господарством, дітям все натуральне готує і тд. Чоловік демобілізувався я так зрозуміла, недавно втратив сина зовсім молоденького від першого шлюбу на війні. Обоє пішли добровольцями.
Жду ваших історій, ну і пам´ятаєм що тема не повчить уму розуму один одного
Хто подобається? хто бісить?
Почну я.
Русланка з гілки
• 25 января 2024
Остапчук з його жонами тоже ще той бісячий персонаж. Остання прям цікава. Ще й дочка священника
Я_канеша_извиняюсь• 25 января 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Тільки давайте не обговорювати його і його жінок.
Русланка з гілки
• 25 января 2024
Раміна тоже така скандальна персона. Я вважаю її дуже бездарним інтерв´юером. З чого вона стала така популярна. Якась там хрєнь вийшла з її хлопцем, що розійшлись. Тут писали наче її цивільний чоловік таскався за Інкою Мірошніченко. Та коли тій Інці вгору глянуть троє малих дітей. Найменший всиновлений хлопчик. Славний такий, але з проблемами. Весь час плаче і валяється. Як вона це витримує. І чоловік у Інуи класний. Стлідний такий мужчина. Наче вона і не личить йому поруч. Сіренька мишка невзрачна
Русланка з гілки
• 25 января 2024
Ответ дляБеллаДонна
Ок,
Вітя Павлік престарілий ловелас
А жінка його така цікава. Часто тут пробувала піарить себе і сама про себе теми створювала. Дівчата палили.
Нормальний був ніс у неї але ж довели хейтери і зробила рперацію
Русланка з гілки
• 25 января 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А чого? Ви Христя? ЛЄНА? Катя?
Кнопкотиць• 25 января 2024
Могилевська.
Чому не жила з попередніми чоловіками.
Пояснює, що вони ревнували до її роботи, де вона постійно пропадала. Не вірю в це.
Чому не жила з попередніми чоловіками.
Русланка з гілки
• 25 января 2024
Леся Нікітюк мені подобається. Гроші не зіпсували людину. Проста як двері залишилась. Хоча має великі статки. На початку війни багато врлонтерила. Помагала розселять людей в своїй області. Реально їздила шукала хати в селах. Не поїхала за кордон нікуди.
Нормальна вона така. Ну і гроші помогли їй стати красунею наскільки це можливо з її даними. Стильна і дорога вся, доглянута. Тільки щось з особистим життям не клеїться
Рожки-да-ножки• 25 января 2024
Ответ дляБеллаДонна
Давайте про Вітю Павліка
Йому пишуть в іейсбук і пропонують секс 😂😂
Лучше Диме Лаленкову писать, он быстрее согласится.
БеллаДонна• 25 января 2024
Розкажу за себе. Я колись зустрічалася з дуже відомим столичним бізнесменом. Імя його мабуть всі тут знають. Але зараз не спілкуємося
Русланка з гілки
• 25 января 2024
Ответ дляКнопкотиць
Могилевська.
Чому не жила з попередніми чоловіками.
Це отой найперший за якого вийшла в молодості заміж? Гарне весілля таке було з каретою. І такий короткий шлюб
Кому там слова не давали• 25 января 2024
Самая классная оказалась Даша Астафьева, идеальная женщина
Русланка з гілки
• 25 января 2024
Ответ дляБеллаДонна
І як вам лакшері жизнь? Чого розійшлися?
БеллаДонна• 25 января 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Він трохи деспот по життю
Мені не підійшло
Русланка з гілки
• 25 января 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Да, дуже крута. Хто б подумав, що вона така проста і людяна. При цьому і красива. Шкода що в неї не складається сім´я, нема діток. Ото з мобаками таскається. Вона була б класна мама, як і Леся Нікітюк
Русланка з гілки
• 25 января 2024
Ответ дляЛя Бекар
Ваші зірки якісь незіркові зовсім. Тарас, Грабар, Назар..... Давайте вже якщо пліткувати, то про дійсно відомих , яких весь світ знає. Принци наприклад
Та шо ми знаєм про тих принців. Реально тільки 1 королівська сім´я на слуху. А в Європі вона не одна
Русланка з гілки
• 25 января 2024
Ответ дляБеллаДонна
Він трохи деспот по життю
Мені не підійшло
Шось цінне подарував? Були в цікавих місцях?
БеллаДонна• 25 января 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Я була в 53 країнах , якщо ви про це
Квартиру не подарув
Декілька наборів прикрас , правда коштовні, ото і всі подарунки
Квартиру не подарув
Сосиска_Втесте• 25 января 2024
Ответ дляРусланка з гілки
та де нормальний ніс, як головка члена
Русланка з гілки
• 25 января 2024
Ответ дляБеллаДонна
Я була в 53 країнах , якщо ви про це
Квартиру не подарув
А як ваше життя зараз склалось? Ви заміжня?
Взагалі звідки родом?
Русланка з гілки
• 25 января 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
та де нормальний ніс, як головка члена
То видно ви писали їй і доводили до сльоз)))
А який зараз? Уже норм? Я не слідкую за нею
Тут надолго• 25 января 2024
Ой, в мене подружка працює в єлітному магазині, куди всі ходять. Розповідала, але щось я нічого не запам‘ятала, щоб зараз козирнути😁 Казала що Квіткова єдина за гроші купує, всі інші хочуть бартер чи подарунки, і що Єфросиніна дуже високомерна і чуть лі не дозволяє з собою розмовляти напряму, а тільки через помічників, щось таке, не приємна страшне.
Сосиска_Втесте• 25 января 2024
Ответ дляРусланка з гілки
нє, не писала і не доводила, просто один раз побачила і не могла це розвідєть)))).
от у нас в сусідньому будинку Пєтя Чорний живе, я його бачила, такий здоровенний, в своїх отих штанах чорно-білих і по тєліку,і по вулиці. Сусіди кажуть, шо шмар тягає до себе кожен день.)))))))))
Тут надолго• 25 января 2024
А дайте ссилку на хлопця про якого мова, я одного модель на фронті бачила, дуже красивий, цікаво чи це він
дама_из_декрета• 25 января 2024
Ого, а как Вашего Назара списали просто с ранением? 90% мужчин без рук/ног/глаз/пальцев не списывают, реальных инвалидов, а тут просто ’ранение’...Или он бабла на ВЛК много дал всем?
Ответ длядама_из_декрета
вы шо странная? у него родной брат погиб