Підкажіть, де купити одяг для вагітних чи просто стильний оверсайз , але не за всі гроші світу) бо 1500 за джинси на пару місяців я не готова віддавати Вайкікі вже дивилась.
Вот никогда не понимала смысл выпускать вещи для беременных за сумасшедшие деньги. Это же всего несколько месяцев носить...
Ось я після пологів набрала вагу. Знову ношу свої вагітні речі. Джинси особливо полюбляю. Спина закрита, не дує. Речі частково с секонда, щось бу брала. Дуже дешево вийшов гардероб.
Минулого року замовила пару штанів по 1500, такий жах, що капець. Деруть гроші за какашки. Повернула і купила у вайкікі тоді. На особливу красу не розраховувала вже, бо не могла нічого знайти