ТигрЛьвович• 25 января 2024
Де купити одяг для вагітних чи оверсайз?
Підкажіть, де купити одяг для вагітних чи просто стильний оверсайз , але не за всі гроші світу) бо 1500 за джинси на пару місяців я не готова віддавати
Вайкікі вже дивилась.
Кудесница_с_пургеном• 25 января 2024
Я купила деякі речі на секонді. Деякі в продавалці. Брала б.в. в ідеальному стані, не пожалкувала.
Футболки позичала в свого чоловіка поносити))
Вічний двигун• 25 января 2024
Вот никогда не понимала смысл выпускать вещи для беременных за сумасшедшие деньги.
Это же всего несколько месяцев носить...
Надежда-8877• 25 января 2024
Ответ дляВічний двигун
Ось я після пологів набрала вагу. Знову ношу свої вагітні речі. Джинси особливо полюбляю. Спина закрита, не дує.
Речі частково с секонда, щось бу брала. Дуже дешево вийшов гардероб.
Жена брата Админа• 25 января 2024
Минулого року замовила пару штанів по 1500, такий жах, що капець. Деруть гроші за какашки. Повернула і купила у вайкікі тоді. На особливу красу не розраховувала вже, бо не могла нічого знайти