Шмоточницаца• 25 января 2024

Хочу познакомиться здесь с мужчиной под прикрытием

Есть тут такие?
Мне 39
7_кг_рыбы• 25 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
З чого вона це взяла?Прямо в якусь істерику впала.Звідки стільки ненависті?
Может я ей когда то соли под хвост насыпал. У меня тут под горячую руку некоторые попадали.

ішо• 25 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
нєдойоб, нічого осодистого)))
Іллюха Перчик• 25 января 2024
Ответ дляТундиринда
У меня прекрасное окружение. Мужчины из моего окружения на женских форумах не сидят, как вы. А здесь на женском форуме действительно мужчины ужас. Но это и не удивительно. Нормальным мужчинам, что делать на женском форуме ?) У них мужские интересы есть ).
А що з ними не так?
ішо• 25 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
А що з ними не так?
в жодного не стоїть на неї
Тундиринда• 25 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
А що з ними не так?
С кем с ними ? С мужиками , которые пасутся на женском форуме ? А что с ними может быть так ?. Вон у ишо ещё и не стоит, он импотент оказывается)))). Тут хотя бы понятно почему у него мужских интересов нет .
Іллюха Перчик• 25 января 2024
Ответ дляТундиринда
а що на сайті є якісь обмеження хто тут може перебувати?Може запитаємо в адміністрації?
D_A_V• 25 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
Говорили, что здесь под анонимами женщин скрываются мужчины
да здесь много мужчин и молодых и нет
Лукава_Кiшка• 25 января 2024
Ответ дляішо
а який в мене вік?
пс. зараз дівчина клеїться до мене, 30 років)))
Ваш колишній нік Пенсіонер, значить і вік відповідний)
Маруська Му• 25 января 2024
А из Харькова здесь есть мужчины? Мне 41 )

Запароленое одеяло• 25 января 2024
Не хочу ображати чоловіків, але трохи дивно, що вони сидять на цьому сайті.
ішо• 25 января 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
пфффф, ви знаєте про мене те, чого навіть я не знаю
ішо• 25 января 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
іноді цікаво почитати цей дурдом)))
Сусідка знизу• 25 января 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Да ладно..
ви самотній?))
D_A_V• 25 января 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
нет, это не удивительно - есть такие, что любят бэмудское общество и есть такие, которые любят быть среди женщин- как в малине😁🤫
Масіус• 25 января 2024
Джон уік
Сусідка знизу• 25 января 2024
Ответ дляD_A_V
да здесь много мужчин и молодых и нет
нам потрібні неодружені, націлені на знайомство 🤗☺️
Масіус• 25 января 2024
Містер Інгліш
Масіус• 25 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
А ви вірите всьому сказаному? Президент говорив що війни не буде ,всі поїдемо на шашличок...
Масіус• 25 января 2024
Ответ дляСусідка знизу
я теж хочу, тут є чоловіки?))
Я помітила якщо ви свої фото тут покажете ,то хтось можливо і напише

Масіус• 25 января 2024
Ответ дляАкукарача
Навіщо вам психічно хворі?
Це ви по собі судите??
Масіус• 25 января 2024
Ответ дляТундиринда
Нет здесь на женском форуме нормальных мужчин. Либо геи , либо жлобы и неадекваты, либо просто дрочеры и фантазёры). Неудачное вы выбрали место для поиска нормальных мужчин )
Ви особисто були з ними знайомі ,що так описуєте їх???
Масіус• 25 января 2024
Ответ дляТундиринда
Маячня собача ,ви особисто усіх чоловіків знаєте? Ви знатна ш.....ра
Масіус• 25 января 2024
Щось автор притихла ,так знайомитися бажання відпало???
D_A_V• 25 января 2024
Ответ дляСусідка знизу
тут є неодружені і націлені на знайомство

я розумію, що тут є чудові жінки☺️;
нажаль я зараз зустрічаюсь і ми домовились: доти ми разом не зустрічатися та не знайомитись з іншими
Сусідка знизу• 25 января 2024
Ответ дляD_A_V

я розумію, що тут є чудові жінки☺️;
але у такого чудового мужчини, напевне є хороші неодружені друзі :))
D_A_V• 25 января 2024
Ответ дляСусідка знизу
в мене був один ліпший друг- після школи поїхав в Нідерланди, там одружився, заробив на житло і народили дитину.

Всіх інших знайомих я не вважаю гарними для здорових стосунків
7_кг_рыбы• 25 января 2024
Ответ дляСусідка знизу
ви самотній?))
Нет.
Сусідка знизу• 25 января 2024
нажаль реальність така, що для серйозних стосунків, чоловіку легше знайти хорошу жінку, чим жінці чоловіка...
Форс мажор• 25 января 2024
Ответ дляСусідка знизу
Я чоловік і щось не можу знайти!!
Запароленое одеяло• 25 января 2024
Ответ дляСусідка знизу
Абсолютна правда.