25 января в 22:50

Гематолог Київ

Дівчата,порадьте гарного лікаря в Києві.Дуже потрібно,уже на позавчора
Глас_Народа 25 января в 23:01
На ул рижской отделение гематологии
ПуГоФФка 25 января в 23:04
а диагноз какой?
автор Белочкой зови 25 января в 23:07
Ответ дляПуГоФФка
а диагноз какой?
Нема діагноз,є погані аналізи і самопочуття
Чорт і Шо 25 января в 23:34
Ви були вже в якогось лікаря? Якщо ні, візьміть направлення у сімейного і йдіть в державі заклади, буде консультація безкоштовно по гематології там стандартні протоколи, аналіз крові, якщо все зрозуміло, ставлять діагноз, якщо ні + КТ з контрастом, далі інші обстеження. Я була в онкодиспансері, єдиним мінусом стали черги. А так лікарі все чітко визначили і призначали лікування
Ангелок з ріжками 26 января в 00:10
Я була в двох: в приватній і в інституті на дорогожичах. Перша ні про що. Бурнаєва на Дорогожичах цікава. Не впевнена, що можу порадити. Призначила мені дорогі ліки, а коли аналізи чуть стабілізувалися, сказала ок. Забула про ліки, а як я нагадала, то сказала продовжити ’щоб закріпити ефект’. Ці слова витерли всю довіру. А недавно прочитала, що ті ліки фуфло. Там ще один лікар є. Вознюк ніби. Але схема лікування в них одна