Я натуралка• 26 января 2024
З нами мама тереза дива мария
Что думаете ? Евровиденье 😂
Пускаю бісики• 26 января 2024
Пісня гарна, чудово звучить. З тих, що потім на репіті повторюєш постійно.
ВсеЧетко• 26 января 2024
Мати Тереза-дуже спірна особистість. Я б не хотіла опинитися в її компанії
Муркошечка• 26 января 2024
Норм пісня і виконання непогане.
Я її раз почула, і вже тиждень приспів в голові крутиться.
13чудоСВЕТА• 26 января 2024
Ответ дляМуркошечка
Норм пісня і виконання непогане.
Я навіть у плей-ліст додала)
Рву и мечу• 26 января 2024
из всех песен финала эта еще как ни странно вполне норм. почти все остальные намного хуже
Нехай щастить• 26 января 2024
Минулорічна пісня Яни подобалась більше. Взагалі не розумію фішку відправляти реп на національній мові на Євробачення. З Калушом проканало, бо тоді у нас навіть співаючу собаку світ підтримав би, а зараз... Я вболіватиму та голосуватиму за Ягоди. Хоча Яна та Альона як виконавиці подобаються, але не ця заявка на Євробачення.
Я натуралка
• 26 января 2024
Ответ дляМуркошечка
Норм пісня і виконання непогане.
Переважно пісні несуть якийсь сенс. А тут набір слів ( лише мелодія непогана
БеллаДонна• 26 января 2024
Ответ дляВсеЧетко
Вот да. Тоже не пойму, к чему она там. Для рифмы? За кого буду голосовать, ещё не знаю, но точно против них
Пес Патрон• 26 января 2024
Ответ дляВсеЧетко
Та й Діва Марія не для всіх актуальна.
Муркошечка• 26 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Хороший текст.
Пускаю бісики• 26 января 2024
Боже, та до чого там яка особистість та Тереза, чи Діва Марія. До чого є сенс чи нема. Є реп чи немає
Головне, що вона чіпляє. Раз почув- і вона в голові. Хочеш чи ні. А це одне з головних завдань пісні на такому конкурсі.
Не худа ні разу• 26 января 2024
Ответ дляВсеЧетко
згодна!
Залетна Я тут• 26 января 2024
Для Евровидения то что надо - песня застревает в голове намертво, ходишь и напеваешь потом вот это ’с нами мама Тереза дива Мария’ целый день. Это плюс.
Что же до смысла - он вторичен на этом конкурсе, люди не будут гуглить перевод каждой песни, и выискивать смысл, просто послушали - понравилось - проголосовали. Ну и текст неплохой, посыл неочевиден и можно трактовать смысл по-разному, это тоже плюс, и большая вероятность что те, кто все же озадачаться текстом, найдут в нем что-то цепляющее для себя лично и тоже проголосуют за наших
Залізна пані• 26 января 2024
Пісня нормальна, але не для Євробачення. По-перше, Мати Тереза спірна особистість. По-друге, навряд чи європейці будут при її прослуховуванні дивитися на переклад
ХвилювАллочка• 26 января 2024
Ответ дляБеллаДонна
Тогда я с вами не разговариваю