Помаранчова душа• 26 января 2024

Як ви себе контролюєте

Хто іпохондрик? Як себе контролюєте, я дуже перекладаю проблеми інших, на свої дітей, все що тут вичитаю, потім шукаю ті симптоми в своїх дітей. І починаю розкручувати якусь проблему. Навіть доходить до того що йду до лікаря щось їм перевіряти, а коли все виявляється добре, я знаходжу нову по чини для хвилювання.

Пишу відразу робота є, хоббі є, але починаю цю тривогу, то їси не вариться, бо перед ваю, не можу прибирати, працювати, нічого не береться до рук. Лише тривога. Вона мене заполоняє.
Як себе контролювати в такий час?
Тримбулька• 26 января 2024
Поздравляю,у вас тревожный тип личности,обратитесь к психологу.

булоТАЙминуло• 26 января 2024
Это лечится, самостоятельно никак.
Я в дамках• 26 января 2024
Видихайте. Медитуйте. Бухайте ))
Я пʼю магнеквін, херачу в залі, а коли беруться дурні думки, йду читати або див фільм. Не залазьте, не загружайтесь, відганяйте ті думки
ДокторТ• 26 января 2024
После того, как оказывается, что сейчас все хорошо, временно успокаиваюсь.
автор Помаранчова душа • 26 января 2024
Ответ дляДокторТ
Так, але то кілька днів, і по новому.
ДокторТ• 26 января 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Так, але то кілька днів, і по новому.
У меня дольше. Стараюсь радоваться сегодняшнему дню. Что живы пока
Valechka-mk• 26 января 2024
Психотерапия в помощь.
Сама тревожная, понимаю очень.
Учишься справляться, где надо использовать себе во благо, вовремя обращаться на помощью и раскладывать в своей голове по полочкам, когда накрывает (а время нынче не способствует спокойной жизни)
Малютка-0984• 26 января 2024
не заходите на такие сайты и будет вам счастье, смотрите кино, сериалы лучше, книжки читайте)