Тантрический кекс• 26 января 2024
Вышивальщицы, у кого напольные пяльца?
Если они удобные, то посоветуйте фирму. Или если неудобные, тоже напишите.
Настасья Пицун• 26 января 2024
Я собі купила такий станок. Зручно працювати, можна і підсвітку прилаштувати. Якщо у вас є місце, де він не буде заважати, то раджу саме таку модель.
Фляшка на трьох• 26 января 2024
До вашей темы не знала,что такие есть. Посмотрела. Мне бы не подошло. Я вышиваю сидя удобно на диване с ногами.а на такиз пальцах надо на стул и в наклоне. Да и размер полотна должен быть внушительный
Тантрический кекс
• 26 января 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Спасибо большое! Есть место, специально выделила у окна кресло и место для станка и всего для вышивки
А еще, скажите, Вы лупой с подсветкой пользуетесь? Или может просто светом дополнительным каким-то?
Тантрический кекс
• 26 января 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Не должен он быть внушительным. Если вышивка не очень большая, просто дошиваю по бокам ткань и запяливаю.
Пліткарка• 26 января 2024
Я была двинутой вышивальщицей. Батько робив станки різні версії. Напольних було три, всі продали, не сподобалось. Вимагає доволі багато місця і стільця поряд, лікті тримати треба нема опори.
Але сама ідея такої рами добра. Найкраща конструкція для мене зараз опишу, цей станок залишила собі. Ножки то трикутники з брусу сосни 3 на 4 з дірочками, можна скрутити на різну висоту, шурупи та гвинти-барашки. Ці ножки окремі і між ними вгвинчується рама. Між рамою і ножками круглі деревʼяні шайби і металеві пласкі щоб нормально крутилося. Рам в мене декілька, тобто боковушки одниї, теж з брусу з на 4. А верх-низ кілька пар різної довжини, то вони круглі як держак від метли))). До них прибита стрічка-липучка, а іншу сторону пришиваю до канви. Деревина сосна, всі кути скруглені, зашкурено залаковано. Але сосна мʼяка краще б щось міцніше.
З тими ножками я можу поставити і на диван і на стіл. Але коли на дивані то не вистачає якоїсь держаки для схеми. А на столі краще за все, схема знизу лежить і є опір для ліктів.
Ловіть ще лафак: для ниток мені зручно звичайний фотоальбом маленький товстенький в картоні з вертикальними кластерами, тоді нитки по номерах і не плутаються.
Тантрический кекс
• 26 января 2024
Ответ дляПліткарка
Спасибо большое!
Настасья Пицун• 26 января 2024
Ответ дляТантрический кекс
Мені чоловік прилаштував офісну лампу до станку, яку можна корегувати як тобі зручно. Лупу на прищепці я кріпила на перемичку самого станка. Світла від лупи мені замало.
Настасья Пицун• 26 января 2024
Ответ дляТантрический кекс
А ще на станок можна кріпити такі штуки як теплоізоляція для труб. Дуже зручно. Я і голки туди встромляю, і робота не так забруднюється.