Витворунка• 27 января 2024
Що дарувати на день закоханих?
Не можу придумать, що подарувать хлопцю. Є якісь ідеї?
Вообще не факт• 27 января 2024
Планер на рік, в планері на рандомні дні ’запланувати’ спільні події або дрібнички типу ’поцілувати кохану 100 разів за день’.
Планшетница• 27 января 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Скільки рочків вашому хлопчику?))
Яка різниця скільки рочків, поки люди кохають і мають бажання радувати один одного.
По темі, ми з чоловіком колись дарували милі дрібнички (чашка, іграшка, статуетка, листівка) потім романтична вечеря. Раділи такім дрібничкам і залишили в пам´яті теплі спогади про перші роки відносин
ЖивунаБагамах• 27 января 2024
Ответ дляПланшетница
Тому, що я враховую вік при виборі подарунка чи для поради, що дарувати. Милі дрібнички радують не всіх
Витворунка
• 27 января 2024
Ответ дляЖивунаБагамах