Психологічка• 27 января 2024
Жінка заробляє більше, ніж чоловік
У кого так? Як складаються ваші стосунки? Зʼясувала, що заробляю більше в стосунках. Хвилює чи з часом не вилізе це боком, чи не втрачу інтерес до чоловіка.
Є установка, що чоловік має заробляти більше.
Лукава_Кiшка• 27 января 2024
Ответ дляПсихологічка
Стабільний, наскільки це можливо в наших умовах звісно.
Ну он дівчатка пишуть, що різниця незначна. А як на мене велика. Ви заробляєте на умовних 30000 більше, а це половина його доходу. Тут часом бувають теми, коли жінка хоче ходити в дорожчі ресторани, купувати кращий одяг, їздити частіше на відпочинок, а нема з ким, бо партнер чи друзі заробляють менше і не можуть собі цього дозволити
Христя в тiстi• 27 января 2024
коли почали жити разом з моїм чоловіком (ще до весілля), я заробляла разів в 7 більше за нього.
так, більша частина витрат була на мені. але він при цьому булки не розслабив, а дуже надихався моєю цілеспрямованістю і йшов вперед, бо дуже сподобався стиль життя якого в нього ніколи не було.
зрештою зараз він заробляє більше за мене.
але це виключення з правил скоріше.
серед чоловіків як і жінок є ті хто не хочуть виходити з зони комфорту, жаліються на малу зп але нічого не роблять щоб отримувати більше.
ну і питання у віці. в 25-30 років ще є якась мотивація, сили, бажання. якщо до цього нічого не досягнув то навряд чи в 40 років різко зʼявиться натхнення
але це виключення з правил скоріше.
Христя в тiстi• 27 января 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Ага ,80 зарабатываю и с утра на соаетчиуе сижу
а шо не можна?
Мороженная курица• 27 января 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Так субота )
ША! я прийшла!• 27 января 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Бывает:) советчица это наркотик.
ША! я прийшла!• 27 января 2024
По теме, я зарабатываю и всегда зарабатывала больше мужа примерно в полтора раза. Я просто очень деньги люблю)))
Христя в тiстi• 27 января 2024
Ответ дляДоктор Хаос
сюди пропуск до якоїсь певної суми зп?
я заробляю значно більше ніж ви вказали. але як бачите зараз тут, і вночі тут буваю.
Мой завтрак• 27 января 2024
Ответ дляПсихологічка
50, у мене 70-80
Так, буде бісити.
Якщо ще й йому норм, тобто, безініціативність щодо підвищення доходу, то й взагалі.
aljonyshka• 27 января 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Я больше зарабатываю, будет Вас это бесить, со времнем
И очень бесить)))
Кицюююня• 27 января 2024
У родственников такая ситуация. Она зарабатывает раза в 2 больше точно. Но тут речь о цифрах где-то 5 т уе у неё и 1-3 т уе у него. Было время, когда он больше зарабатывал (на первую квартиру для семьи практически он сам заработал). Она говорит, что у неё лучший в мире муж). Но он и приготовить всегда сам мог, и поубирать. С ребёнком, когда он был маленький, тоже отвозил-привозил школа/садик именно он каждый день (при этом именно он тогда больше зарабатывал). А если мужик типа за домострой, но приносит 3 копейки и в результате ты и на работе и на кухне и с ребёнком- нет, не стоит точно.
Ніцнезнаю_томупитаю• 27 января 2024
Все правильно - я трачу на себе більше, тому я маю більше заробляти, ніж мій чоловік 😅👌йому не потрібна дорога косметика і процедури
Мой завтрак• 27 января 2024
Ответ дляПсихологічка
Наче і розумію, але оце переконання, що чоловік повинен більше, не дає спокою. Де я тільки це взяла…
Абсолютно логічне переконання.
Але, як вище написала, дивіться на його сприйняття цього факту.
Якщо його це активізує для більших зусиль - норм. Якщо ж типу, ой клас, що ти стільки заробляєш, мені таке й не сниться, то не тільки не активізується, а може ще й розслабитись та перейти на менші гроші.
Єдина Країна• 27 января 2024
Ответ дляХристя в тiстi
але це виключення з правил скоріше.
В мого чоловіка як раз після 40 і з´явилася змога для хорошого заробітку. А до 40 ну ніяк. І наче б то не сидів на попі рівно, шукав заробітки, пробував свій бізнес, не пішло.
Христя в тiстi• 27 января 2024
Ответ дляЄдина Країна
у вас теж радше виключення з правил
ША! я прийшла!• 27 января 2024
Ответ дляaljonyshka
И очень бесить)))
10 лет уже вместе , я зарабатываю больше и все не бесит и не бесит.
Мексиканочка• 27 января 2024
Ответ дляПсихологічка
Представьте что у вас 40 и остальное отложите
Гидроусилитель руля• 27 января 2024
Ответ дляaljonyshka
И очень бесить)))
Ну в ситуации автора 50 и 70 тыс я б не парилась, это не разница
Гидроусилитель руля• 27 января 2024
Ответ дляКицюююня
Ну то уже треш какой то)
Я зарабатываю больше, но муж и убирает, и готовит, и ребёнка в садик возит, и гуляет с ней
Valechka-mk• 27 января 2024
Установку можно пересмотреть и изменить.
Не такая существенная разница в доходах.
Ну и важно смотреть насколько мужчина целеустремленный. Может через пару лет у него уже будет не 50, а 100 заработок
Сирожено_пирожено• 27 января 2024
Ответ дляЄдина Країна
Я багато років утримувала родину, чоловік то мав роботу, то ні. Спочатку це бісило, бо теж мала таку психологічну установку. Але як людина, мій чоловік в інших аспектах повністю мене влаштовував. Прожили багато вже років разом, я не працюю вже 10 років, повністю на утриманні чоловіка. Заробив на хороше житло і не тільки. Підтримав, коли я потребувала дороговартісної операції. Вигулює на відпочинок. Тільки з роками розумієш, що життя може змінитися кардинально і дуже важливо щоб поруч була надійна половинка.
Та ж ситуація, чоловік зажди заробляв багато, покривав всі потреби, квартира, машина, відпочинок. Зараз з часів ковіду і війни його заробітки просіли, так як він працює на себе, а клієнтів мало. А я навпаки, останні 3 роки як вийшла з декрету рвонула вперед, пішла карʼєра, заробляю багато. Зараз змінила роботу і з дому йду в 8 ранку і приходжу в 8 вечора. Але на чоловікові побут, логістика дитини в школу і зі школи, домашні завдання і все, що звʼязано з дитиною. Це теж велика нагрузка, і якби він цього не робив - я б мусила шукати роботу менш оплачувану і займатись цим сама. Нам зараз так зручно, поки війна. І мені абсолютно все одно яку модель фінансів навʼязує суспільство. Менше поважати свого чоловіка я не стала, стосунки гарні
Творческий типаж• 27 января 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Это ваша тема ниже про бюджет?
Знаете, иногда дешевле и проще быть одной, чем тянуть на себе некое чудо, которое считает, что оно мужчина
В обратную сторону тоже работает?
Нетутешня• 27 января 2024
У меня такая ситуация. И да,мой муж прекрасный человек, горящий своей работой, но наука в Украине- это особая отрасль. Там никогда не было нормальных зарплат.
Кицюююня• 27 января 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Ну то уже треш какой то)
Чем именно треш? Он тоже работает. Ребёнок уже взрослый, учиться заграницей.
Гидроусилитель руля• 27 января 2024
Ответ дляКицюююня
Треш когда мужчина не зарабатывает и при этом считает что вся домашняя работа это женская работа) я о том что Вы в конце написали)