Психологічка• 27 января 2024

Жінка заробляє більше, ніж чоловік

У кого так? Як складаються ваші стосунки? Зʼясувала, що заробляю більше в стосунках. Хвилює чи з часом не вилізе це боком, чи не втрачу інтерес до чоловіка.

Є установка, що чоловік має заробляти більше.
ЕлькиПальки• 27 января 2024
у него 20 или 80?

Лукава_Кiшка• 27 января 2024
Цей дохід стабільний у обох? Чи сьогодні один, а через місяць інша сума?
Гидроусилитель руля• 27 января 2024
Я больше зарабатываю, будет Вас это бесить, со времнем
Непозбувна Бентега• 27 января 2024
Это ваша тема ниже про бюджет?
Знаете, иногда дешевле и проще быть одной, чем тянуть на себе некое чудо, которое считает, что оно мужчина
begovelik• 27 января 2024
Наскільки більше? Йому вистачає на себе? Спільний бюджет 50/50?
ЕлькиПальки• 27 января 2024
как то была подобная тема намного страниц - ну как!!! как жить!!! я зарабатываю больше
и на 20 странице выяснили что у него 30, а у нее 33
Глубоководная селедка• 27 января 2024
Насколько больше?
Если вы зарабатывает условные 100 тыс, а он 90 тыс это одно
А если он 10, то другое
Та никада в жизни• 27 января 2024
Мой говорит раз ты больше имеешь,то откладывай деньги на жилье и машину,а не трать их на что я хочу
автор Психологічка • 27 января 2024
Ответ дляЕлькиПальки
у него 20 или 80?
50, у мене 70-80

ВундерКИНГ• 27 января 2024
Якщо Ви заробляєте 80 , а він 8-10, то звісно що буде проблема
Якщо в нього 50-60тис , то не було б проблем. Ну і звісно якщо за його кошти живе не лише він
Глубоководная селедка• 27 января 2024
Ответ дляПсихологічка
50, у мене 70-80
500 баксов это не настолько ’больше’
это не другой уровень жизни
begovelik• 27 января 2024
Ответ дляПсихологічка
50, у мене 70-80
Ну, це незначна різниця. Інша справа, коли б він заробляв 15 - а ви 70-80 і він би висів на вашій шиї )
автор Психологічка • 27 января 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Стабільний, наскільки це можливо в наших умовах звісно.
ЕлькиПальки• 27 января 2024
Ответ дляПсихологічка
50, у мене 70-80
вполне нормальное соотношение
а так смотрите по человеку
begovelik• 27 января 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Это ваша тема ниже про бюджет?
Чудо с первичными мужскими половыми признаками
автор Психологічка • 27 января 2024
Ответ дляbegovelik
Наче і розумію, але оце переконання, що чоловік повинен більше, не дає спокою. Де я тільки це взяла…
ВундерКИНГ• 27 января 2024
Ответ дляПсихологічка
50, у мене 70-80
Це фігня. Може він через рік буде заробляти більше ?!
Ви чого так хвилюєтесь? Ви утримуєте і його? Його гроші куди йдуть?
годовасик• 27 января 2024
Ответ дляПсихологічка
50, у мене 70-80
А за вами очередь из получателей 100-200? Если у вас нормальный муж, то дорожите этим.
Єдина Країна• 27 января 2024
Я багато років утримувала родину, чоловік то мав роботу, то ні. Спочатку це бісило, бо теж мала таку психологічну установку. Але як людина, мій чоловік в інших аспектах повністю мене влаштовував. Прожили багато вже років разом, я не працюю вже 10 років, повністю на утриманні чоловіка. Заробив на хороше житло і не тільки. Підтримав, коли я потребувала дороговартісної операції. Вигулює на відпочинок. Тільки з роками розумієш, що життя може змінитися кардинально і дуже важливо щоб поруч була надійна половинка.

Chaterbox• 27 января 2024
Якщо у впс є така установка - нічого не буде.

У мене є друзі, де чоловік ніколи не заробляв пристойно, сидів в трьох декретах, але завжди весь побут був на ньому, виховання дітей, сімейні важливі рішення і проблеми - всі його. З неї лише гроші. Вони просто дуже рано одружилися і жінка завагітніла, на той момент їй з роботою дуже пощастило і це було єдиним можливим рішенням. Але це дуже велика любов і повага, щоб чоловіку грошима не дорікати, а йому - велмка робота над собою, щоб не жаліти себе за таке нестандартне для нашого суспільства становище.
Вся така шо куди там• 27 января 2024
Ответ дляПсихологічка
50, у мене 70-80
В мене 70к. Мій взагалі зараз безробітний. Я керівник з двома іноземними мовами. Симпатична, з квартирою. Якщо у нього з усіма іншими якостями ок. Тобто добрий, щедрый, допомогає у побуті, захищає, підтримує морально, дарує подарунки, то такого загребуть з руками і ногами. У нього нормальна зп. І у вас не набагато вища. Якщо ж він токс, хоче їздити на Вас, ображати, то такого в сад, незалежно від зп. Бо життя і здоров´я вам з ним не буде
begovelik• 27 января 2024
Ответ дляПсихологічка
Тобто, таки 15?
Я шалунья• 27 января 2024
Зависит от его отношения к этому, стремится ли он больше зарабатывать или сидит на попе ровно. Для меня так. Когда мы поженились, муж вообще не работал, у него был небольшой доход на фрилансе, не постоянный, но одному ему хватало. Но раз он решил завести семью, он считал, что должен ее обеспечивать, он начал повышать квалификацию, учился, искал более постоянные проекты и через полгода вышел на 1000 дол в месяц. Я тогда получала 20 тыс. через три года он уже получал 3тыс дол, а я ушла в декрет)) И с тех пор не работаю.
А если бы он так и продолжал зарабатывать немножко и не вкалывал, вряд ли я смогла бы жить с таким человеком.
Вся така шо куди там• 27 января 2024
Ответ дляПсихологічка
Кидайте його і шукайте того, у кого 250к. Але щось у Вас, вибачаюся, черги з таких немає. Або б не було теми. Так, автор, гроші дуже важливі, але це не єдине мірило щастя і людей
Непозбувна Бентега• 27 января 2024
Ответ дляПсихологічка
Какой кошмар. Срочно спасайте семью. Увольняйтесь и идите работать в АТБ на кассу, ваша зарплата автоматически станет в разы меньше чем у мужа.
begovelik• 27 января 2024
Ответ дляChaterbox

Його не Віталієм звуть?
Гидроусилитель руля• 27 января 2024
Ответ дляПсихологічка
50, у мене 70-80
Это не разница, не морочте себе голову
ВундерКИНГ• 27 января 2024
Ответ дляЄдина Країна
Розумію Вас. Теж за роки зрозуміла, як життя може повернутися і що чоловік біля мене надійний, підтримає.
Ми коли починали жити разом, був час коли чоловік ще вчився, а я працювала, і на мої кошти купляли їжу, платили комуналку. Потім я в декрет (важка вагітність, пологи), а він один працює. Вже так декілька років. У мене лише підробіток.
Salsa-24da• 27 января 2024
Ответ дляПсихологічка
50, у мене 70-80
Та вороде и ничего.
Не унижайте мужа.
На себя так точно зарабатывает.
Tammy21• 27 января 2024
З установками, які заважають, треба до психотерапевта, а не за чужим досвідом йти, імхо. Бо у всіх свої таракани у голові і це лише заплутає.