Ду да ду да ду• 27 января 2024
Чи згодні ви з висловом?
Довіряйте тим людям,які вміють у вас бачити печаль за усмішкою?
Чи це маячня?
Що це означає взагалі цей вислів?
Чи це маячня?
Що це означає взагалі цей вислів?
Ленне-Рейма• 27 января 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Где вы это берете?
Украинская версия ВКонтакте
Заикальница• 27 января 2024
Це повна маячня. Людям на Вас начхати, якщо вони не мають від Вас вигоди.
Всех анонимов аноним• 27 января 2024
Це придумали люди-маніпулятори, які вимагають від інших, щоб ті здогадувалися про їхній потреби, коли вони демонструють протилежну поведінку.
Раздражевская• 27 января 2024
Ответ дляЗаикальница
Неправда
Продаю витрішки• 27 января 2024
Отличная фраза для жертв манипуляторов. ,,Ты всегда такая веселая, но я же вижу, что внутри тебе плохо, ты многое пережила,,
И все, поплыла. Теперь с ней можно делать что угодно.
Морожена_курка• 27 января 2024
мне больше интересно другое
дураку и одному не скучно
на сколько я знаю, дурак как раз будет маяться один. это умный найдет, чем заняться. хотя, возможно, я и не права
дураку и одному не скучно
Заикальница• 27 января 2024
Ответ дляРаздражевская
Неправда
Правда. Люди ніколи нічого не роблять просто так. Навіть вся благодійність або від почуття провини, або для того, щоб погодувати свою гординю.
СирОжино пирОжино• 27 января 2024
Ответ дляПродаю витрішки
У 20 можливо) від чого там пливти?
Швендяю містами• 27 января 2024
Для мене цей вислів щось схоже на сопливі, смішні, наївні статуси в «вконтакті» у підлітків, типу «мене важко знайти й легко загубити». Коли таке читаю, хочеться зробити так 🤦🏻♀️
СирОжино пирОжино• 27 января 2024
Ответ дляЗаикальница
Про благодійнність неправда.
Раздражевская• 27 января 2024
Ответ дляЗаикальница
Делают
Всех анонимов аноним• 27 января 2024
Ответ дляЗаикальница
Ну і? Чим погано? І людям допоміг, і собі приємно зробив.
Ви просто так пишете знецінююче. Ні, це благодійність зовсім не знецінює. Тому що для багатьох зробити іншим добро настільки протилежно їхній натурі, що навіть підвищити свою самооцінку не є мотивом.
Швендяю містами• 27 января 2024
Ответ дляЗаикальница
Я з вами не згодна. Багато людей, які допомагають просто так й не сають за це ніякої чигоди. І так само є люди, які дійсно звилюються за інших. Наприклад, я так хвилююся за своїх рідних і не очікую від них ніякої вигоди
Знову Я• 27 января 2024
Ответ дляШвендяю містами
То вже минуле. Початку 2000- них. Тепер інші соц мережі і інші підписи. Типу - Живу своє життя. У потоці вайбневому.
Знову Я• 27 января 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Про благодійнність неправда.
Так, погоджуюсь. Благодійність- бажання бути причетним до супротиву. До дива.
Всех анонимов аноним• 27 января 2024
Ответ дляЗнову Я
Ну Заїкальниця вважає це особистою псизологічною вигодою і гординею - бажання бути причетним до добра .
Швендяю містами• 27 января 2024
Ответ дляЗнову Я
Я досі такі бачу на ФБ у знайомих
Знову Я• 27 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Тобто будь яка причетність до добра. Там... врятував кошеня, купив у бабусі усі квіти, допоміг притримати двері вагітній- то все гординя виходить?
Наизнанку• 27 января 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Вас легко втратити і неможливо знайти?))))
Хочется сразу ответить - ты шо, носок до пары?
Напланетянка• 27 января 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Украинская версия ВКонтакте
А кстатЕ, хде она? Обещались жІ вроде
Всех анонимов аноним• 27 января 2024
Ответ дляЗнову Я
З її точки зору так виходить....
Встидаюся запитать• 27 января 2024
я доверяю тем людям, которые когда ты им звонишь ночью и говоришь ’Лада...связи нет, вся мех. бригада не выходит на связь’ , и она отвечает - я буду через 30 минут, мы можем просто вместе молчать... молчать и ждать. Я поступаю также, а все эти философские изречения немного подустали и утратили свой смысл.
Анютины ласки• 27 января 2024
Доверяйте тем людям которые и в минуту падений и в минуту взлетов с вами.пройдете вместе падение на дно,и взлет до небес,вот только тогда доверять можно
Лорка-хлорка• 27 января 2024
Ви домашнє завдання робите? Як доросла людина може не розуміти про що йдеться в цьому вислові? По суті - ні, не згодна. Я не довіряюм людям, навіть тим, хто може помітити більше на за інших.